Alvaro

Alvaro

Gitary Alvaro tworzone są przez znaną hiszpańską firmę Enrique Keller, każdy egzemplarz konstruowany jest ręcznie przez najlepszych lutników, którzy posiadają wysokie kwalifikacje i długoletnie doświadczenie.
Enrique Keller S.A jest jednym z największych producentów Hiszpańskich gitar na świecie.
W ofercie firmy znajduje się szeroki wachlarz ponad trzydziestu różnych modeli gitar, co zapewnia, że zarówno początkujący muzycy jak i profesjonalności znajda coś dla siebie. Brzmienie i nieskazitelne wykończenie, wysokiej jakości materiały, łączenie całości z niespotykaną precyzją i zaangażowaniem są wartościami, które wpływają na jakość finalnego produktu.
Niesamowicie selektywne i głębokie brzmienie zaskoczy nawet wybrednego gitarzystę. Ogromna wygoda gry na gitarach Alvaro sprawia, że wydobywanie tych pięknych dźwięków staje się jeszcze bardziej przyjemniejsze. Doskonale dobrane, sezonowane drewno i klasyczna metoda produkcji, oparta na technologii hiszpańskich lutników, to znaki rozpoznawcze gitar Alvaro. Klasyczny wygląd gitar Alvaro pochodzi również z tradycji hiszpańskich. Gitary tego przedsiębiorstwa cieszą się pozytywną opinią wśród muzyków, zarówno amatorów jak i profesjonalistów.

Produkty firmy Alvaro