M-Audio

M-Audio

M-Audio to jedna z najbardziej szanowanych nazw w interfejsie komputera muzycznego i rozwiązaniach integrujących studio, produktach klawiatury i kontrolera oraz niezbędnym sprzęcie muzycznym od mikrofonów po monitory studyjne.

Firma M-Audio została założona w 1988 roku pod nazwą Midiman. Firma początkowo zajmowała się projektowaniem oprogramowania i rozwiązań sprzętowych zaprojektowanych w celu sprostania wyzwaniom związanym z połączeniem MIDI, audio i komputerów w jednym systemie, aby ułatwić komponowanie i produkcję muzyki opartej na elektronice.

W 2000 roku MIDIman zadebiutował pod nazwą „M-Audio” dla swojej najnowszej linii produktów audio. Cieszyli się stałym wzrostem zarówno w kategorii interfejsu MIDI, jak i kategorii sprzętu audio. W 2002 roku na rynku pojawiła się pierwsza ze słynnych klawiatur z serii Oxygen, ustanawiając nową ważną kategorię przenośnego kontrolera klawiatury.

Firma stale się rozwija, oferując stale rosnącą linię produktów wyróżniającą się wyrafinowaną inżynierią z naciskiem na wszechstronność i użyteczność. M-Audio oferuje teraz najnowocześniejsze produkty w szerokim zakresie kategorii, które obsługują zarówno amatorskie, jak i profesjonalne rynki muzyczne, w tym interfejsy MIDI, kontrolery klawiatury, automaty perkusyjne, monitory nagrywania i subwoofery, słuchawki i mikrofony.

Produkty firmy M-Audio