e-mail: sklep@muzyczny.pl

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 10-18
sobota 10-14

99%
Kupujących wyraziło
o nas pozytywną opinię
"Paczka dotarła szybko - od momentu wysłania. Jednak na moment wysłania musiałem poczekać co troszkę późniło dostawę. Jestem bardzo zadowolony z pomocy i rad osób, z którymi rozmawiałem. Fachowo i bez ściemy powiedzieli jak wygląda sprawa ze sprzętem, ile może trwać dostawa dlatego nie mam żadnych pretensji i jestem bardzo zadowolony. Ciesze się, że mieliście ten zasilacz.

Pozdrawiam
Piotr Gnyszka "

Mackie

Logo firmy Mackie
Nazwa firmy: Mackie
Adres strony WWW: http://mackie.com/

Mackie to amerykański producent sprzętu audio. Korzenie firmy sięgają początku lat 90-tych XX wieku, kiedy to Greg Mackie powołał do życia firmę Mackie Designs, Inc. Bardzo dobra jakość i atrakcyjne ceny konstruowanych i budowanych przez Grega mikserów okazała się kluczem do sukcesu w następnych latach. Bardzo szybki rozwój i ciągłe podnoszenie jakości doprowadziły amerykanów do pozycji jednego z najważniejszych producentów sprzętu audio na świecie.

Dziś Mackie jest marką należącą do LOUD Technologies. Firma posiada w swojej ofercie różnego rodzaju zestawy nagłośnieniowe, miksery audio (cyfrowe i analogowe) oraz najwyższej jakości monitory odsłuchowe. Obok tych najdroższych, profesjonalnych rozwiązań, Mackie posoada także sprzet budrzetowy, przeznaczony między innymi do domowego studia nagrań.

Pokaż wszystkie produkty producenta

Wybrane produkty firmy Mackie

Pokaż wszystkie produkty producenta