e-mail: sklep@muzyczny.pl

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 10-18
sobota 10-14

99%
Kupujących wyraziło
o nas pozytywną opinię
"Witam, bardzo sprawny proces sprzedażowy. Zamówienie i bardzo szybka realizacja z pełną informacją o statusie przesyłki. Bardzo dobry kontakt z firmą. Sprzęt właściwie zabezpieczony. Dziękuję za transakcję i polecam innym kupującym Sklep Muzyczny.pl "

Meinl

Logo firmy Meinl
Nazwa firmy: Meinl
Adres strony WWW: meinl.de

Meinl to obecnie jeden z najważniejszych producentów na rynku instrumentów, akcesoriów i talerzy perkusyjnych. Firmę założył w 1951 roku Roland Meinl - niemiecki „wizjoner” i przedsiębiorca, który od początku postawił na wysoką jakość wykonania swoich produktów.

W ofercie Meinla znajdziemy aktualnie całą gamę instrumentów perkusyjnych takich jak conga, djambe, tamburyny i dzwonki. Największą popularność zyskały jednak znakomitej jakość talerze perkusyjne, które zdominowały sceny i studia nagrań na całym świecie. Oferta obejmuje bardzo drogie, profesjonalne zestawy blach, ale także tańsze, kierowane dla mniej zamożnych i początkujących muzyków. Na dzień dzisiejszy Mainl jest jedynym producentem talerzy, który stosuje 4 typy stopu brązu - B8, B10, B12, B20.

Obecnie, poza produkcją instrumentów, Meinl jest także cenionym europejskim dystrybutorem sprzętu innych wielkich producentów.

Pokaż wszystkie produkty producenta

Wybrane produkty firmy Meinl

Pokaż wszystkie produkty producenta