Apart

Apart

Ponad 25 lat temu Tom Gheysens przekształcił swoją firmę wynajmującą w zainstalowaną firmę dźwiękową i zaczął dystrybuować wiele marek na rynek Beneluksu.

Będąc kreatywnym z tymi markami, Audioprof NV wkrótce stała się jedną z wiodących firm zajmujących się instalacją dźwięku. Fakt, że te marki nie przyniosły jakości i niezawodności dźwięku, do której dążył zespół Audioprof, wraz z pasją Toma do dostarczania doskonałego dźwięku w miejscach publicznych, spowodowały narodziny marki Apart Audio. To był początek szeregu innowacyjnych produktów audio dla instalatorów, dla instalatorów: produkty Apart.

Dzisiaj Apart Audio NV (wcześniej Audioprof NV), belgijski producent produktów Apart (głośniki i elektronika), ma ponad 25-letnie doświadczenie w świecie dźwięku o stałej instalacji. Produkty Apart są dystrybuowane za pośrednictwem dobrze dobranej sieci dystrybutorów, rozwijającej się na całym świecie w ponad 90 krajach. Naszą misją jest oferowanie unikalnych, a przede wszystkim niezawodnych produktów, które spełniają wymagania klientów o doskonałych relacjach jakości do ceny. Oferujemy świetne produkty audio przed małymi i średnimi projektami w następujących zastosowaniach: gastronomia i hotelarstwo, handel detaliczny, outdoor, sport i rozrywka, edukacja i religia oraz korporacje

Produkty firmy Apart