Toca

Toca

Na początku lat 90. scena muzyczna zaczęła tętnić nowymi trendami. Nowe szaleństwo, zwane kółkami perkusyjnymi, zaczęło pojawiać się w nagłówkach wiadomości, mniej więcej w tym samym czasie nowe latynoskie brzmienie o nazwie „Afro-Cuban” uderzało w listy przebojów popularnym hitem Miami Sound Machine „Conga”. Bębny ręczne cieszyły się dużą popularnością, ponieważ coraz więcej osób zaczęło je wykorzystywać jako hobby rekreacyjne. Ludzie chcieli grać na bębnach z różnych powodów zdrowotnych i odnowy biologicznej, a także czystej przyjemności. Przez cały czas łacińskie brzmienie stało się bardziej popularne i popularne.

KMC Music postanowiło wprowadzić Toca Percussion jako wybór do ręcznych instrumentów i akcesoriów perkusyjnych. Toca został zaprojektowany i opracowany tak, aby wyglądał inaczej i zapewniał dźwięk „afro-kubański”. Instrumenty te sprawiły, że Toca jest wyjątkowy od marek, dzięki czemu gracze i perkusiści mają alternatywny wybór, jeśli chodzi o ręczne instrumenty perkusyjne.

Wszystkie bębny do drewna Toca mają dwuwarstwowe klepki dla zwiększenia trwałości i są wykończone w wielu żywych kolorach. Toca Percussion oferuje także graczom i entuzjastom perkusji szeroką gamę instrumentów i akcesoriów perkusyjnych, które zostały zaprojektowane i przetestowane przez graczy.

Dzisiaj Toca jest dumna z tego, że należy do rodziny RBimusic i wciąż staramy się oferować graczowi wyjątkowy wybór stylu, designu i dźwięku. Dziękujemy za nieustające wsparcie dla Toca Percussion i cieszymy się, że możemy być częścią twojego muzycznego życia bez względu na to, na jakim etapie jesteś.

Pokaż wszystkie produkty producenta Toca

Wybrane produkty firmy Toca