Novox

Novox

Novox jest producentem wysokiej klasy sprzętu audio. Od ponad 10 lat marka cieszy się popularnością wielu firm, osób prywatnych, artystów i wykonawców i sal koncertowych na całym świecie. Novox prezentuje unikatowe i niezawodne linie urządzeń o wysokich parametrach technicznych.
Pierwsze systemy bezprzewodowe Novox z serii NVX pojawiły się na rynku w 2008 roku i natychmiast wyznaczyły nowy standard w relacji ceny do jakości. Do dziś bezawaryjnie pracuje blisko 10.000 systemów Novox NVX. Aktualnie oferta systemów bezprzewodowych Novox poszerzyła się o nowe model z serii FREE, które pozwalają na jednoczesne użycie 12 zestawów. Do niedawna takie możliwości łączenia zestawów oferowały jedynie urządzenia kilkakrotnie droższe.
Kamieniem milowym w historii Novox jest mikrofon NC-1. – Mikrofon USB przeznaczony do współpracy z komputerami wyposażonymi w system operacyjny Windows jak i Mac OS X. Novox NC-1 jest najchętniej wybieramy mikrofonem w swojej kategorii zbierającym najlepsze recenzje. To doskonały wybór do nagrywania, podcastów, streamingu i game’ingu.
Novox to również znakomite systemy nagłośnieniowe, zarówno mobilne jak i instalacyjne, z doskonałymi kolumnami NV12 i NV15 na czele. Ofertę nagłośnieniową uzupełniają budżetowe miksery z serii M, które nie ustępują znacznie droższym konstrukcjom zarówno pod względem brzmienia, funkcji oraz jakości wykonania.
Wnikliwe badania rynku, wiedza i wieloletnie doświadczenie inżynierów sprawiają, że oferowane przez firmę produkty posiadają najlepsze parametry użytkowe dostępne w przystępnej cenie.

Produkty firmy Novox