e-mail: sklep@muzyczny.pl

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 10-18
sobota 10-14

99%
Kupujących wyraziło
o nas pozytywną opinię
"zakup trafiony, lampka zgodna z opisem, światło rozproszone nie razi/odbija się od papieru w ciemności. możliwość b.dobrego ustawienia. nadaje się na pulpit pianina/fortepianu, jeśli chodzi o pulpit wolno stojący to trzeba coś podłożyć aby lampka była stabilna. ogólnie opinia dot., towaru pozytywna. opinia nt sklepu również zakup sprawny, w każdej chwili wiadomo co się z przedmiotem dzieje. jeśli się ktoś ( więcej... )"

Accu Case

Logo firmy Accu Case
Nazwa firmy: Accu Case
Adres strony WWW: www.americandj.eu/pl/products/cases

Marka Accu Case należy do grupy koncernu ADJ.

Firma American DJ począwszy od 1985 roku zajmowała się dostawą sprzętu oświetleniowego.

Aktualnie powstała Grupa ADJ, która obejmuje pięć firm: American DJ, Elation Professional Lighting, Acclaim Lighting, American Audio i Global Truss.

Łącznie firmy te zapewniają oświetlenie, dźwięk i specjalistyczne produkty dla klubów, dyskotek oraz sprzęt mobilny potrzebny w trasach koncertowych.

Firma zyskała dobrą reputację dzięki odpowiedniej jakości, niezawodności i ceny swoich produktów. Grupa ADJ jest uznawana za firmę innowacyjną dzięki dużej ilości odkryć, które miały miały miejsce w branży profesjonalnego oświetlenia w ostatnich 25 latach.

Grupa ADJ oferuje szeroką gamę produktów oświetleniowych, w tym inteligentne DMX ruchome głowy, projektory, oświetlenie LED, urządzenia do efektów specjalnych, lasery i wiele innych.

Produkty firmy Accu Case