Stim

Stim

Firma „STIM” istnieje na rynku techniki estradowej od kilkunastu lat. Jest czołowym producentem wysokiej klasy statywów estradowych, pulpitów do nut, stojaków, uchwytów do różnego rodzaju instrumentów, a także stołków estradowych.

Specjalizuje się przede wszystkim w produkcji statywów gitarowych i klawiszowych, a także do kolumn głośnikowych, mikrofonowych (estradowych i stołowych) i ramp oświetleniowych. Przy produkcji bazuje na doświadczeniu w wypracowywaniu korzystnych rozwiązań ułatwiających muzykom funkcjonowanie na scenie i zamienia je w gotowe rozwiązania.

Dokłada szczególnych starań, aby produkty były solidnie, ale także precyzyjnie wykończone – jest to bowiem gwarantem przydatności sprzętu i jego niezawodności. Przy produkcji statywów wykorzystuje zarówno stal jak i aluminium – zależy to od przeznaczenia danego rodzaju statywu.

Oprócz stałej oferty dostępnej w katalogu produktów, realizuje również projekty specjalne, gdzie produkowany sprzęt jest dopasowany do oczekiwań konkretnego Klienta.

Pokaż wszystkie produkty producenta Stim

Wybrane produkty firmy Stim