e-mail: sklep@muzyczny.pl

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 10-18
sobota 10-14

99%
Kupujących wyraziło
o nas pozytywną opinię
"Transakcja przeprowadzona sprawnie i profesjonalnie. Bardzo dobry kontakt za sprzedawcą. Dobry towar za najniższą cenę w ″necie″. POLECAM!!! "

EVH

Logo firmy EVH
Nazwa firmy: EVH
Adres strony WWW: http://www.evhgear.com/

Skrót EVH jest doskonale znany wszystkim miłośnikom gitary elektrycznej. Eddie Van Halen niekwestionowany król, który swoją grą zachwycił i zainspirował muzyków na całym świecie. Marka EVH powstała pod czujnym okiem mistrza a jej twórcami są najlepsi inżynierowie i lutnicy z firmy Fender.

W ofercie znajdziemy więc gitary elektryczne, wzmacniacze oraz akcesoria, które Eddie markuje swoim nazwiskiem i rzecz jasna sam używa obecnie tego sprzętu. Producenci zebrali pod jednym szyldem takie legendarne modele gitar jak Wolfgang czy Frankenstein oraz jeden z najlepszych wzmacniaczy na świecie - model 5150. Jeśli chodzi o akcesoria znajdziemy tutaj kable, kostki, przetworniki a nawet potencjometry gitarowe.

Gwarantowana przez Fendera jakość wykonania i fantastyczne brzmienie oraz znany i kochany design, który wymyślił wiele lat tamu Van Halen. Wszytko to sprawia, że marka EVH jest prawdziwą gratką dla miłośników Eddiego i wszystkich którzy szukają oryginalnego, wysokiej jakości sprzętu.

Pokaż wszystkie produkty producenta

Wybrane produkty firmy EVH

Pokaż wszystkie produkty producenta