e-mail: sklep@muzyczny.pl

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 10-18
sobota 10-14

99%
Kupujących wyraziło
o nas pozytywną opinię
"Jestem bardzo zadowolona z formy usługi sprzedaży towaru,z jaką spotkałam się poraz pierwszy, przy okazji zakupu harmonijki ustnej, w Państwa sklepie muzycznym. Rownież obsługa kurierska jest imponująca. Tą drogą pragnę podziękować Państwu. Jednocześnie życzę wszystkim ludziom biznesu aby takie traktowanie klienta stało się powszechną normą. Z uprzejmymi pozdrowieniami Jadwiga "

Strymon

Logo firmy Strymon
Nazwa firmy: Strymon
Adres strony WWW: www.strymon.net

Historia Strymon zaczyna się w 2004 roku, kiedy to do życia powołano firmę Damage Control, produkującą lampowe efekty gitarowe. W 2009 roku zmieniono nazwę i asortyment - tak powstała marka Stymon, która do dnia dzisiejszego zajmuje się budową efektów. Technologia lampowa zastąpiona została najnowocześniejszymi metodami cyfrowej modulacji i w tym miejscu trzeba zaznaczyć, że amerykański producent jest zdecydowanie liderem w tworzeniu nowych technologi.

Początkowo w ofercie Stymona znaleźć mogliśmy głownie efekty modulacyjne i pogłosowe. Co ciekawe konstrukcje te okazały się tak bardzo udane, że bardzo szybko znalazły uznanie wśród muzyków i realizatorów. Jakość brzmienia pozwalała śmiało wykorzystywać je w profesjonalnych studiach nagrań. Modele takie jak Flint czy Big Sky dziś uznawane są za klasykę.

Naturalnym krokiem było więc stworzenie równie dobrego i skutecznego przesteru. Tak powstały Rvierside, a następnie Sunset. Oba łączą technologię analogową z cyfrową i oba oferują najwyższej jakości efekty overdrive i distortion, a w przypadku Sunset dodatkowo barwy zbliżone do fuzza.

Sprzęt Strymona produkowany jest ciągle, w dużej mierzę ręcznie w Stanach Zjednoczonych. Jakość komponentów oraz bardzo solidne wykonie gwarantują niezawodność, najlepsze brzmienie, co czyni amerykanów liderami na rynku efektów gitarowych.

Produkty firmy Strymon