XVive

XVive

Firma XVive powstała 2012 roku i mimo młodego wieku przebojem wbija się na muzyczny rynek zdobywając co raz więcej zwolenników wśród gitarzystów (także profesjonalnych) oraz realizatorów dźwięku na całym świecie. Taki sukces udało się osiągnąć dzięki stworzeniu linii produktów, które łączą w sobie doskonałe brzmienie, bardzo solidne wykonanie i niezwykle atrakcyjne ceny. Wszystkie urządzenia XVive produkowane są z bardzo wysokiej jakości komponentów oraz testowane i dopracowywane w każdym szczególe.

The USA Design Team to zespół amerykańskich projektantów, którzy odpowiedzialni są za sukces marki. Amerykańscy inżynierowie z powodzeniem wprowadzają swoje pomysły, czerpiąc równolegle z kultowych konstrukcji, które na stałe wpisały się w historię muzyki.

W ofercie firmy znajdziemy obecnie efekty gitarowe takie jak distortion, fuzz, ovedrive, chorus, phaser, delay, flanger i wiele innych. XVive to także cała gama akcesoriów jak pedalboardy, pokrowce, zasilacze, złączki do efektów. Ostatnimi czasy dużą popularność zdobywają systemy bezprzewodowe dla gitarzystów oraz gitarowe wzmacniacze słuchawkowe.

Produkty firmy XVive