Randon

Randon

Gitary Randon pojawiły się na polskim rynku stosunkowo niedawno, bo kilka lat temu. Jednak firma ma dużo dłuższą, prawie czterdziestoletnią tradycję. Randon skupia grupę znakomitych lutników, którzy dzięki swojej pasji i doświadczeniu stworzyli linię doskonałych gitar, nie odbiegających jakością od produktów dużo bardziej znanych firm.

W ofercie firmy Randon znajdują się głównie gitary akustyczne i elektroakustyczne. Dokładne wykonanie, przy wykorzystaniu starannie wyselekcjonowanego i dobrze sezonowanego drewna, zaowocowało fantastycznym brzmieniem i komfortem, które trudno znaleźć w przypadku innych instrumentów w podobnym przedziale cenowym. To właśnie dzięki bardzo korzystnemu stosunkowi jakości do ceny Randon wbił się przebojem w rynek instrumentów muzycznych i przekonał do siebie zarówno początkujących, jaki doświadczonych gitarzystów.

Przy doborze drewna producent kierował się nie tylko brzmieniem, ale także atrakcyjnym wyglądem. Obok tradycyjnych gatunków takich jak świerk i mahoń, wykorzystywane są także bardziej egzotyczne - koa czy sapele. Specjaliści od designu również nie próżnowali. Gitary Randon zdecydowanie wyróżniają się pod tym względem i przykuwają oko surowym ale jednocześnie bardzo atrakcyjnym wzornictwem.
Gitary elektroakustyczne Randon to także warte uwagi propozycje. Producent nie oszczędzał na przetwornikach i w większości instrumentów zainstalowano pickupy renomowanej firmy Fishman, Co ciekawe, świetnej jakości elektroakustyka możemy kupić za około 1000 zł!

Podsumowując - Randon to świetnie wykonane, bardzo dobrze brzmiące i wygodne gitary dla wszystkich. Atrakcyjna cena przyciągnie początkujących, a jakość, precyzja i niezawodność, zaawansowanych muzyków, którzy szukają alternatywnych rozwiązań i ciekawego designu.

Produkty firmy Randon