Bartolini

Bartolini

Przetworniki i elektronika Bartolini są rozpoznawane na całym świecie dzięki tonowi, jaki nadają zarówno basowi, jak i gitarze. Firma była odpowiedzialna za opracowanie złotego standardu docenianego przez muzyków ze wszystkich gatunków muzycznych, ze wszystkich części świata i wszelkiego rodzaju instrumentów.

Bartolini z siedzibą w San Luis Obispo w Kalifornii buduje przetworniki i elektronikę dla jednych z najbardziej cenionych lutników na całym świecie. Zaopatrujemy również sprzedawców zorientowanych na usługi, którzy oferują aktualizacje i części zamienne. Zapewniamy wybór muzykom, którzy chcą uzyskać najlepszy dźwięk ze swoich instrumentów dla swojego stylu gry.

Naszą misją jest oferowanie doskonałego brzmienia dla muzyków grających na instrumentach elektrycznych i akustycznych na całym świecie dla wszystkich gatunków muzycznych. Nasza kompleksowa linia przetworników i elektroniki może być mieszana i dopasowywana, aby wyrazić indywidualność każdego gracza.

Wszystkie nasze produkty są w 100% produkowane i obsługiwane w USA. Normy produkcyjne zostały opracowane dla każdego produktu. Każdy zestaw przetwornika, przedwzmacniacza i elektroniki przechodzi szczegółowe testy przed wysyłką. Jesteśmy bardzo dumni z naszego produktu i bardzo lojalni wobec naszych klientów.

Pokaż wszystkie produkty producenta Bartolini

Wybrane produkty firmy Bartolini