Dynatone

Dynatone

Dynatone to lider elektrycznych instrumentów z trzydziestoma latami historii i doświadczenia. Pianina cyfrowe oferowane przez firmę idealnie sprawdzą się jako instrument do nauki zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych muzyków są również świetnym rozwiązaniem dla osób szukających eleganckiego instrumentu do salonu w dobrej cenie, który charakteryzuje się świetną jakością dźwięku oraz nienagannym wykonaniem. Dynatone dostarcza również najwyższej jakości instrumenty perkusyjne, struny oraz instrumenty dęte.
Firma funkcjonowała początkowo jako Electric Instruments Division w Korea Electronics Ltd. W 2000 roku odłączyła się od grupy kapitałowej, aby specjalizować się w produkcji instrumentów elektrycznych, przyjęła nazwę Dynatone i od tej pory nieustannie rozwija się, produkuje coraz nowsze i bardziej urozmaicone instrumenty we współczesnym, wyrafinowanym stylu.
Produkty marki Dynatone spełniają wszelkie międzynarodowe standardy bezpieczeństwa, włączając w to CE (Europa), UL (Ameryka) oraz certyfikat RoHS. Przedsiębiorstwo jest rozpoznawane na całym świecie dzięki najwyższej jakości produktom.

Produkty firmy Dynatone