Gewa Pure

Gewa Pure

GEWA GmbH widzi siebie jako partnera i współpracownika wykwalifikowanych handlowców na rynku muzycznym. Gewa jest symbolem przedsiębiorstwa z tradycjami, które za cel obrało sobie kontynuowanie mocno zakorzenionych podstawowych priorytetów, sięgających początków firmy.

Skupiamy naszą uwagę głównie na instrumentach mechaniczno-akustycznych.

Naszych klientów przekonujemy poprzez jakość, dotrzymywanie terminów i troska o szczegóły. Każda grupa instrumentów i dodatków kontrolowana jest przez zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów.

Nasze motto jest jasno zdefiniowane:

W każdym segmencie cenowym produkt o najlepszej jakości!

Motywacja i ciągłe ulepszenia tworzą fundament sukcesu firmy i przyczyniają się do zadowolenia naszych klientów. Ciągłe kontrole jakości i bezpieczeństwa produkcji, transportu oraz dostawy za pośrednictwem naszego centrum logistycznego GEWA, gwarantują stałą i pewną jakość naszych produktów.

Stawiamy na długotrwałą i partnerską współpracę z naszymi klientami, wysoki stopień dostępności, jak też wiarygodne instrumenty o dobrej sprzedawalności na rynku muzycznym.

Jesteśmy uczciwym partnerem naszych klientów i dostawców oraz dajemy naszym zatrudnionym pewne miejsce pracy z pewną perspektywą na przyszłość.

Dbamy o środowisko i jego ochronę, mając na uwadze przyszłe pokolenia.

Produkty firmy Gewa Pure