Axiom

Axiom

AXIOM stanowi kulminację szeroko zakrojonego projektu rozwojowego, który spełnia specyficzne wymagania profesjonalistów zajmujących się nagłaśnianiem koncertów, instalacji stacjonarnych i przenośnych na całym świecie.

Wykorzystując najnowocześniejsze opatentowane przetworniki, zaawansowaną elektronikę i nowoczesne technologie cyfrowe, AXIOM stworzył gamę wysokowydajnych produktów głośnikowych, które zostały zaprojektowane i wyprodukowane we Włoszech. Dzięki zastosowaniu najbardziej wydajnych procesów produkcyjnych i testowych, firma dąży do osiągnięcia nieporównywalnej jakości dźwięku i najwyższej niezawodności.

Gama produktów AXIOM oferuje dedykowane rozwiązania dla każdego możliwego zastosowania w zakresie wzmacniania dźwięku: od głównego systemu PA w pomieszczeniach i na zewnątrz, przez monitorowanie sceny i wypełnienia boczne, po instalacje stałe w obiektach sportowych, teatrach, domach modlitwy, miejscach z muzyką na żywo, klubach nocnych, barach oraz niezliczonych zastosowań korporacyjnych i przenośnych.

Produkty AXIOM cieszą się wsparciem wyspecjalizowanej sieci technicznego wsparcia, działającej w ponad 120 krajach na całym świecie. Dzięki temu klienci mają dostęp do profesjonalnej pomocy i obsługi technicznej, co zapewnia im pełne zaufanie i zadowolenie z produktów firmy AXIOM.

Pokaż wszystkie produkty producenta Axiom

Wybrane produkty firmy Axiom