De Salvo

De Salvo

Domenico De Salvo - razem z rodziną - przez wiele lat poświęcał się badaniu produktów wysokiej jakości, w szczególności specjalizując się w produkcji strun do instrumentów, które stały się ich flagowym produktem. Nazwa De Salvo jest synonimem najwyższych standardów. Historia tej marki jest pełna pasji i dbałości o szczegóły.

Głównym celem było utrzymanie marki De Salvo na wysokim poziomie, jednocześnie wprowadzając innowacyjne impulsy i ekspansję na rynki międzynarodowe. Dzięki współpracy z cenionymi profesjonalistami, rozszerzono portfolio o produkcję różnych linii instrumentów smyczkowych i akcesoriów.

Dzięki wsparciu Proel, De Salvo obecnie prezentuje się na włoskim i międzynarodowym rynku z nową linią produktów, kontynuując historię rozpoczętą trzydzieści lat temu. Instrumenty smyczkowe są zaprojektowane i opracowane we Włoszech przez zgrany zespół profesjonalistów, którzy podzielają pasję do muzyki, tak samo jak Domenico De Salvo od samego początku. Marka może pochwalić się personelem składającym się z doświadczonych lutników i muzyków, którzy gwarantują publiczności niezawodne, wysokiej jakości produkty, zaprojektowane i wykonane z najwyższą starannością.

Pokaż wszystkie produkty producenta De Salvo

Wybrane produkty firmy De Salvo