Elation

Elation

Elation Lighting Inc. to prywatna korporacja założona w 1992 roku z siedzibą w Los Angeles w Kalifornii. Wszystkie produkty są opracowywane i konstruowane w USA, a biura sprzedaży i wsparcia znajdują się w USA, Meksyku i Europie, a ich dystrybucja odbywa się za pośrednictwem światowej sieci dealerów.

Elation oferuje przemysłowi oświetlenia scenicznego najbardziej kompletny zestaw konwencjonalnych i inteligentnych produktów oświetleniowych LED, produktów wideo i efektów atmosferycznych specjalnie zaprojektowanych na scenę teatralną i koncertową, wynajem, produkcję, studio, transmisję, dom kultu, korporacyjne AV, wystawę, noc Rynki klubowe, rekreacyjne, park rozrywki i statków wycieczkowych.

Przełomowe, nagradzane i zgłoszone do opatentowania hybrydowe systemy optyczne Elation należą do najlepszych marek na profesjonalnym rynku oświetlenia i wideo. Innowacyjne produkty, takie jak seria ruchomych głowic zewnętrznych Proteus ™ o klasie ochrony IP65, seria ruchomych głowic Smarty ™ w technologii FLEX, linia kreatywnych ruchomych głowic LED Artiste ™ oraz seria dynamicznych lamp myjących, punktowych i profilowych Fuze ™ światła są coraz częściej określane przez projektantów oświetlenia na całym świecie i nadal ustanawiają nowe standardy wydajności i wydajności w branży.

Produkty firmy Elation