HK Audio

HK Audio

W ciągu ostatnich dwudziestu lat nazwa HK Audio stała się w Europie synonimem najwyższej jakości systemów nagłośnienia na żywo. Wyprodukowane w Niemczech, systemy te są produktem życiowej pasji i dążenia do wizji - dążenia do zapewnienia doskonałego dźwięku.
Założyciele firmy (i bracia) Hans i Lothar Stamer rozpoczęli produkcję własnych kolumn głośnikowych w 1979 roku w małym sklepie w południowo-zachodnich Niemczech. Chociaż przestrzeń produkcyjna mogła być niewielka, ich aspiracje nie były. Wkrótce reputacja ich produktów w zakresie rzemiosła i wydajności rozprzestrzeniła się, skłaniając ich do wielokrotnego rozszerzania działalności. Po drodze służyli jako producent oryginalnego sprzętu dla niektórych z najbardziej szanowanych międzynarodowych marek w branży pro audio. Z czasem opracowali i wyprodukowali profesjonalne systemy touringowe dla coraz większych obiektów, w tym dla publiczności liczącej 50 000 i więcej osób. Obecnie systemy, które produkujemy w naszych światowej klasy zakładach w St. Wendel w Niemczech, obsługują niezwykle szeroki zakres zastosowań. Dzięki wysiłkom naszego wysoko wykwalifikowanego i oddanego zespołu składającego się z ponad 200 osób, HK Audio ugruntowało swoją pozycję jako jedna z najbardziej zasłużonych marek w dziedzinie profesjonalnego nagłośnienia w Europie.

"Nasz zespół inżynierów to specjaliści w dziedzinie akustyki, elektroniki analogowej i cyfrowej oraz mechaniki. Razem współpracujemy z doświadczonymi inżynierami dźwięku na żywo, muzykami i muzykologiem, aby dostosować dźwięk każdego produktu HK Audio do ludzkiej fizjologii słuchu. Naszym celem jest zapewnienie doskonałego odtwarzania dźwięku podczas różnorodnych wydarzeń akustycznych.

Jesteśmy dumni posiadając jedno z najbardziej zaawansowanych na świecie laboratoriów akustycznych klasy 1. Tutaj analizujemy i dokumentujemy właściwości audio oraz dynamikę naszych systemów głośnikowych w najdrobniejszych szczegółach. To pozwala nam stale rozwijać naszą wiedzę i wprowadzać innowacje w nasze produkty.

Nasza codzienna praca to realizacja naszych marzeń o doskonałym odtwarzaniu dźwięku. Nasze produkty są efektem ożywionego dialogu z klientami i sprzedawcami w ponad pięćdziesięciu krajach na całym świecie. Ich inspiracje i sugestie stale dostarczają nam nowych pomysłów. To dzięki tej nieustannej generacji pomysłów będziemy w przyszłości kontynuować dostarczanie najlepszych systemów nagłośnieniowych, które spełnią Twoje wymagania i pozwolą cieszyć się doskonałą jakością dźwięku na każdym wydarzeniu. HK Audio - dźwięk, który inspiruje."

Produkty firmy HK Audio