Nino

Nino

NINO® Percussion oferuje wyjątkową kolekcję instrumentów muzycznych zaprojektowanych specjalnie dla dzieci. Nie tylko spełniają wymogi wczesnej edukacji muzycznej i są idealne do programów przedszkolnych i szkolnych, jak i do muzykoterapii i innych działań związanych z muzyką.

Ważne jest, aby wiedzieć, że instrumenty perkusyjne NINO® nie są zabawkami. Są prawdziwe, zaprojektowane pod kątem bezpieczeństwa, trwałości, atrakcyjności i grywalności.
Co najważniejsze, są dostrojone i muzyczne. W rzeczywistości jedyną różnicą między instrumentami perkusyjnymi NINO® a instrumentami stworzonymi dla dorosłych jest ich rozmiar i kolor.

Te atrakcyjne i miłe wzory są wykonane w Niemczech. A ponieważ są one tak wysokiej jakości i obejmują szeroki wybór dźwięków, są niezwykle popularne wśród młodych graczy w każdym wieku (nauczyciele też je uwielbiają). Tak, niezależnie od tego, czy gra się w pojedynkę, czy w grupie, wydajność i jakość dźwięku instrumentów perkusyjnych NINO® czynią je idealnym wyborem dla młodych muzyków i tych, którzy ich uczą.

Pokaż wszystkie produkty producenta Nino

Wybrane produkty firmy Nino