e-mail: sklep@muzyczny.pl

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 10-18
sobota 10-14

99%
Kupujących wyraziło
o nas pozytywną opinię
"Polecam sklep. Bardzo profesjonalna obsługa i rewelacyjnie krótki czas dostawy. Wszystko w jak najlepszym porządku. "

Fender Made In Japan tylko w Muzyczny.pl

Fender Made In Japan tylko w Muzyczny.pl

Jeśli szukacie czegoś wyjątkowego, czegoś co określi wasz gitarowy styl i pozwoli na wykreowanie własnego niepowtarzalnego brzmienia. Jeśli szukacie perfekcyjnie wykonanej gitary elektrycznej, z najlepszymi parametrami. My to mamy! Japońskie Fendery z limitowanych serii, tylko w Muzyczny.pl!

Magia Fenderów made in Japan kusi wielu współczesnych gitarzystów. Precyzja wykonania, świetnie dobrane drewno, hardware i elektronika sprawiają, że gitary z kraju kwitnącej wiśni uznawane są za jedne z najlepszych na świecie.


Historia jest dość prozaiczna. Koniec lat siedemdziesiątych i lata osiemdziesiąte zmusiły firmę Fender do przeniesienia części produkcji do tańszych, japońskich fabryk by stworzyć linię budżetowych gitar i zwiększyć ich dostępność. Szybko okazało się jednak, że precyzja, wiedza i kunszt japońskich lutników przerosły oczekiwania amerykańskich inwestorów. Fendery z dopiskiem „Made In Japan” co raz częściej dorównywały a czasami nawet przewyższały jakością swoich amerykańskich barci.

Obecnie firma Fender produkuje w Japonii krótkie, limitowane serie ekskluzywnych instrumentów, zachowując jednocześnie racjonalne ceny.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą japońskich Fenderów w naszym sklepie, może ktoś z was wybierze sobie coś wyjątkowego dla siebie!