Fender Made In Japan tylko w Muzyczny.pl

Jeśli szukacie czegoś wyjątkowego, czegoś co określi wasz gitarowy styl i pozwoli na wykreowanie własnego niepowtarzalnego brzmienia. Jeśli szukacie perfekcyjnie wykonanej gitary elektrycznej, z najlepszymi parametrami. My to mamy! Japońskie Fendery z limitowanych serii, tylko w Muzyczny.pl!

Magia Fenderów made in Japan kusi wielu współczesnych gitarzystów. Precyzja wykonania, świetnie dobrane drewno, hardware i elektronika sprawiają, że gitary z kraju kwitnącej wiśni uznawane są za jedne z najlepszych na świecie.

    Historia jest dość prozaiczna. Koniec lat siedemdziesiątych i lata osiemdziesiąte zmusiły firmę Fender do przeniesienia części produkcji do tańszych, japońskich fabryk by stworzyć linię budżetowych gitar i zwiększyć ich dostępność. Szybko okazało się jednak, że precyzja, wiedza i kunszt japońskich lutników przerosły oczekiwania amerykańskich inwestorów. Fendery z dopiskiem „Made In Japan” co raz częściej dorównywały a czasami nawet przewyższały jakością swoich amerykańskich barci.

    Obecnie firma Fender produkuje w Japonii krótkie, limitowane serie ekskluzywnych instrumentów, zachowując jednocześnie racjonalne ceny.

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą japońskich Fenderów w naszym sklepie, może ktoś z was wybierze sobie coś wyjątkowego dla siebie!