Full Akumulator i Muzyczny.pl w jednej drużynie!

Nasza firma od zawsze wpierała młode kapele. Choć w przypadku zespołu Full Akumulator, nie ma mowy o nowicjuszach. Artur Rozlach i Kazimierz Marut to już wytrawni gracze na wrocławskiej scenie muzycznej, co słychać w ich graniu i przekazie. Projekt powstał w 2016 roku, ale obaj panowie mają na koncie już sporo doświadczenia.

Dzięki współpracy z Muzyczny.pl Panowie mają lepsze warunki prowadzenia swojego projektu, a my z wielka przyjemnością promujemy tak utalentowanych muzyków.

Full Akumulator to projekt nietuzinkowy... wyraźnie słyszalne bluesowe korzenie okraszone rockowym pazurem, które przywodzi na myśl najznakomitsze gitarowe zespoły na świecie. Sami muzycy przyznając się do swoich inspiracji przywołują najlepszych - Doyle Bramhall II, Gary Clark Junior, Tom Petty, The Beatles, Rolling Stones, Bob Dylan, Hound Dog Taylor, Stevie Ray Vaughan, Eric Clapton, Jimi Hendrix, Jack White.

Sporym atutem "Akumulatorów" jest brzmienie gitar - surowe i nieokrzesane, dynamiczna gra bębnów i nietuzinkowe teksty. Zresztą posłuchajcie sami...

Watro wspomnieć, że Pan Kazimierz Marut obok świetnej gry na perkusji trudni się produkcją jednych z najlepszych w Polsce pokrowców na sprzęt muzyczny. Marka Ewpol znaną i cenioną jest za jakość wykonania i funkcjonalność.