Mega promocja z Audiotechem!

Aktualnie kupując syntezator Arturia MatrixBrute, dostajesz dedykowany, solidny case GRATIS! Mocny, aluminiowy case z sekcją na kable + kółka do wygodnego transportu! Teraz już wiesz w czym możesz przechować swój instrument, czy jechać z nim w trasę!

MatrixBrute to syntezator monofoniczny mogący pracować też w trybie parafonicznym i dwugłosowym. Wykorzystuje m.in. trzy analogowe oscylatory (w tym dwa z suboscylatorem, układami Ultrasaw i Metalizer), mikser który pozwala dodać do trzech VCO sygnał z generatora szumu oraz sygnał pochodzący z zewnętrznego źródła, czy dwie sekcje filtracji (Steiner-Parker i Ladder), które mogą pracować równolegle lub szeregowo. Każdy z nich oferuje różne charakterystyki i wartości nachylenia zbocza, a także efekty Drive i Brute Factor. Oprócz pokręteł Cutoff w każdej sekcji do dyspozycji mamy jeszcze wspólny Master Cutoff.

MatrixBrute to jednak przede wszystkim potężna matryca modulacji, która jest sercem i centrum dowodzenia MatrixBrute’a. Pozwala na kompleksowe opcje modulacji i routingu, jest także sekwencerem krokowym oraz pozwala na szybkie przywoływanie presetów i brzmień.