e-mail: sklep@muzyczny.pl

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 10-18
sobota 10-14

99%
Kupujących wyraziło
o nas pozytywną opinię
"Zamówienie poszło sprawnie i bez problemowo. "

Arturia MicroFreak to nietypowy i wyjątkowy instrument. Łączy on syntezę wavetable i cyfrowe oscylatory z analogowymi filtrami. Posiada unikalną płaską klawiaturę z polifonicznym aftertouch. Do tego udostępnia ciekawy generator randomizacji do sekwencji i arpeggiator.

Ta niewielka maszyna muzyczna posiada wszechstronny oscylator cyfrowy, dzięki czemu można z łatwością tworzyć rzadkie i interesujące dźwięki. Tryby takie jak Texturer, KarplusStrong, Harmonic OSC i Superwave dają muzykom szansę odkrywania zupełnie nowych, niespotykanych możliwości.

Dodatkowo dzięki współpracy Arturii z pionierem systemów modularnych - Mutable Instruments, jest możliwe przechodzenie między wieloma trybami MicroFreak z ulubionym oscylatorem Plaits i z dodatkową parafonią.

Instrument został wyposażony w świetny filtr Oberheim SEM 12 dB, który sprawi, że brzmienie będzie rezonować w wyjątkowy sposób a także może wprowadzić się w stan samooscylacji. Można go użyć w dowolny sposób, od przycięcia ostrych jak brzytwa dźwięków po zautomatyzowanie częstotliwości odcięcia, poprzez modulację za pomocą nacisku klawiatury, czy wbudowanego sekwencera.

Można także wykorzystać wyjścia USB, MIDI i CV do sterowania instrumentami DAW i syntezatorach modularnych. Oznacza to również, że można użyć MicroFreak jako kontrolera, aby korzystać z polifonicznego aftertouch z najnowocześniejszymi narzędziami/instrumentami programowymi.

Jest do współczesne, doskonałe rozwiązanie dla osób szukających nowych brzmień, nowych rozwiązań i nowatorskiego podejścia do produkcji muzycznej.

Dostępność przewidziana na kwiecień 2019.