e-mail: sklep@muzyczny.pl

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 10-18
sobota 10-14

99%
Kupujących wyraziło
o nas pozytywną opinię
"Pragnę wyrazić swoje zadowolenie z realizacji zamówienia w Waszym sklepie. Szczególnie mile zaskoczyło mnie to, że byłam informowana o każdym etapie jego realizacji oraz fakt, że do każdego zamówienia przyznają Państwo operatora, podajac do niego bezpośredni kontakt - dzięki czemu wiadomo, gdzie zasięgnąć informacji w razie jakichkolwiek wątpliwości. Dodatkowo w pełni satysfakcjonujący był czas realizacji zamówienia.
serdecznie dziękuję i pozdrawiam "

Syntezatory

Poradniki w grupie Syntezatory

Wybrani producenci w grupie Syntezatory

Korg powstał w 1962 z inicjatywy Tsutomu Kato i Tadashi Osanai. Początkowo nosiła nazwę Keio Electronic Laboratories z powodu usytuowania pierwszych biur firmy, niedaleko linii kolejowej ″Keio″ w Tokio., Pierwszym produktem była (...)

Korg - lista produktów

Roland to jedna z największych firm działających w światowym elektronicznym przemyśle muzycznym, która powstała 18 kwietnia 1972 roku w Osace. Celem założycieli była produkcja instrumentów muzycznych z zastosowaniem elektronicznej technologii. Aby (...)

Roland - lista produktów

Od roku 1887, firma Yamaha (później Nippon Gakki Ltd.) zaczęła produkować organy piszczałkowe, jej nieprzerwany wzrost doprowadził do tego, iż stała się największym na świecie producentem instrumentów muzycznych, ale również wiodącym i liczącym się (...)

Yamaha - lista produktów