e-mail: sklep@muzyczny.pl

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 10-18
sobota 10-14

99%
Kupujących wyraziło
o nas pozytywną opinię
"Bardzo przyjemny kontakt, szybka realizacja zamówienia, towar zgodny z opisem. Rozwiali wszelkie moje wątpliwości.
Co do słuchawek Shure SRH-940 jedynym ich minusem jest to, że mam je dopiero teraz ;). Świetnie grające, muzykalne baardzo przejrzyste, świetnie wypełniające. Doskonała przestrzeń, jak na zamknięte słuchawki. Bardzo dobrze zrównoważone pasmo. Mam też GS1000i, które są co prawda bardziej szczegółowe, ale do codziennego słuchania używam ( więcej... )"

Klawiatury sterujące, MIDI

Polecane klawiatury sterujące, midi i sprzęt muzyczny

Poradniki w grupie Klawiatury sterujące, MIDI

Wybrani producenci w grupie Klawiatury sterujące, MIDI

Alesis to amerykański producent, który zajmuje się produkcją instrumentów elektronicznych oraz szeroko rozumianego sprzętu studyjnego. Firma powstała w 1980 roku i od tego czasu sukcesywnie poszerza swój asortyment oraz wprowadza nowoczesne (...)

Alesis - lista produktów

Korg powstał w 1962 z inicjatywy Tsutomu Kato i Tadashi Osanai. Początkowo nosiła nazwę Keio Electronic Laboratories z powodu usytuowania pierwszych biur firmy, niedaleko linii kolejowej ″Keio″ w Tokio., Pierwszym produktem była (...)

Korg - lista produktów

Roland to jedna z największych firm działających w światowym elektronicznym przemyśle muzycznym, która powstała 18 kwietnia 1972 roku w Osace. Celem założycieli była produkcja instrumentów muzycznych z zastosowaniem elektronicznej technologii. Aby (...)

Roland - lista produktów

Solid State Logic to brytyjski producent profesjonalnego sprzętu studyjnego. Firma powstała w 1969 roku w hrabstwie Oxfrodshire w Anglii, a jej założycielem był Colin Sanders. Pierwszym produktem był półprzewodnikowy układ sterowania do organów (...)

Solid State Logic - lista produktów