e-mail: sklep@muzyczny.pl

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 10-18
sobota 10-14

99%
Kupujących wyraziło
o nas pozytywną opinię
"Korzystając ze sklepu muzyczny.pl odniosłem pozytywne wrażenie. Towar przyszedł szybko i jest zgodny z zamówieniem. Sugeruję jednak załodze sklepu rozważenie generowania mniej ruchu w skrzynkach pocztowych klientów. Przy zamówieniu za 20 zł przyszło do mnie pięć maili informujących mnie o różnych mniej i bardziej istotnych rzeczach. Czy np. informacji i osobie opiekującej się zamówieniem nie można zintegrować z potwierdzeniem jego ( więcej... )"

Keyboardy

Polecane keyboardy i sprzęt muzyczny

Poradniki w grupie Keyboardy

Wybrani producenci w grupie Keyboardy

Ketron powstał w 1981 roku we Włoszech (Ancona). Od początku swej działalności kładzie nacisk na wdrażanie najnowszych rozwiązań i technologii. Ketron jest jedną z unikalnych firm, która przede wszystkim bazuje na opiniach, gustach i pomysłach (...)

Ketron - lista produktów

Korg powstał w 1962 z inicjatywy Tsutomu Kato i Tadashi Osanai. Początkowo nosiła nazwę Keio Electronic Laboratories z powodu usytuowania pierwszych biur firmy, niedaleko linii kolejowej ″Keio″ w Tokio., Pierwszym produktem była (...)

Korg - lista produktów

Od roku 1887, firma Yamaha (później Nippon Gakki Ltd.) zaczęła produkować organy piszczałkowe, jej nieprzerwany wzrost doprowadził do tego, iż stała się największym na świecie producentem instrumentów muzycznych, ale również wiodącym i liczącym się (...)

Yamaha - lista produktów