Akcesoria dla instrumentów klawiszowych

Sortowanie

Cena

od
do


Liczba na stronie:

Najczęściej kupowane produkty w grupie Akcesoria dla instrumentów klawiszowych

Wybrani producenci w grupie Akcesoria dla instrumentów klawiszowych

 • Canto

  Firma Canto - Prusakowski rozpoczęła działalność w latach osiemdziesiątych. Założył ją ojciec Darka Prusakowskiego (obecnego szefa), pan Leszek Prusakowski. Początkowo była to mała rodzinna produkcja wyrobów kaletniczych. W tamtym okresie firma nie (...)


 • Ketron

  Ketron powstał w 1981 roku we Włoszech (Ancona). Od początku swej działalności kładzie nacisk na wdrażanie najnowszych rozwiązań i technologii. Ketron jest jedną z unikalnych firm, która przede wszystkim bazuje na opiniach, gustach i pomysłach (...)


 • Yamaha

  Od roku 1887, firma Yamaha (później Nippon Gakki Ltd.) zaczęła produkować organy piszczałkowe, jej nieprzerwany wzrost doprowadził do tego, iż stała się największym na świecie producentem instrumentów muzycznych, ale również wiodącym i liczącym się (...)


  Akcesoria dla instrumentów klawiszowych w naszym sklepie muzycznym

  Szeroka gama akcesoriów do instrumentów klawiszowych - pasy naramienne, basowe i miechowe do akordeonów, kółka i wózki transportowe do pianin, adaptery do pedałów fortepianowych dla dzieci, klucze do strojenia pianin i fortepianów, karty rozszerzeń i adaptery do instrumentów cyfrowych.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl