Taborety, ławy, siedziska


W sklepie we Wrocławiu uruchomiliśmy strefę szybkich zakupów z możliwością płatności kartą.

Gotówki w dzisiejszych czasach unikamy.

Jeśli dodatkowo poinformujesz nas telefonicznie lub mailowo co powinniśmy przygotować, samo wydanie towaru zajmie kilka sekund. Pomieszczenie do wydań jest regularnie dezynfekowane.

W dalszym ciągu nie ma możliwości testowania instrumentów w sklepie.

Zapraszamy!
Zespół Muzyczny.plW związku z licznymi pytaniami informujemy, że istnieje możliwość odbioru osobistego zamówień opłaconych on-line, zarówno w sklepie we Wrocławiu jak i w magazynie w Błoniu. Forma ta nie wymaga bezpośredniego kontaktu, zapobiega rozprzestrzenianiu się wirusa.

W tym trudnym czasie nasz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny pracuje tylko w trybie door-to-door. Szczegóły opisane są w naszym regulaminie..

Prosimy o wyrozumiałość.

W przypadku jakichkolwiek niejasności prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Zespół Muzyczny.pl

Sortowanie

Cena

od
do


Liczba na stronie:

Najczęściej kupowane produkty w grupie Taborety, ławy, siedziska

Wybrani producenci w grupie Taborety, ławy, siedziska

 • Akmuz

  Firma AKMUZ powstała w 1997 roku. Położenie geograficzne to centrum Polski oraz Europy. Przedmiotem działalności firmy jest : - Hurtowa sprzedaż instrumentów oraz akcesorii muzycznych w sieci sklepów detalicznych na terenie całego kraju, - (...)


 • Gewa

  Gewa od momentu utworzenia w roku 1925 przez Georg Walther w Adorf zwanym „muzycznym zakątkiem Vogtlandu“ stawia sobie jako najwyższy priorytet ciągłe ulepszanie instrumentów, bezproblemowy serwis, jak i ciągłą orientację na (...)


 • Stagg

  Stagg Music to belgijska firma produkująca szeroki asortyment instrumentów i akcesoriów muzycznych. Produkty firmy są popularne w Europie ze względu na ich niskie ceny. Oferta tej firmy jest skierowana w pierwszej kolejności do początkujących (...)


  Taborety, ławy, siedziska w naszym sklepie muzycznym

  Każdemu muzykowi który gra na instrumentach klawiszowych zależy nie tylko na tym aby jego instrument brzmiał możliwie jak najlepiej, ale także na tym, aby grało się wygodnie. Odpowiednio przygotowane stanowisko pracy pozwala na to aby grało się przyjemnie i wygodnie przez długi czas, co jest bardzo ważne w trakcie poszerzania swojej wiedzy i umiejętności jako muzyk. Jeżeli do siedzenia przy instrumencie użyjemy zwykłego krzesła lub taboretu, może się okazać, że jest ono zbyt niskie, zbyt wysokie i mało wygodne, a wówczas dłuższa gra będzie nas męczyć i staniemy się zdekoncentrowani.

  Jakie siedziska będą najlepsze w naszym przypadku?

  Jeżeli kupiliśmy już keyboard dla początkujących, dobrze by było zadbać o to aby siedzenie przy nim było komfortowe. Nie musimy jednak w tym celu kupować bardzo drogich krzeseł, ponieważ czasami prostota działa najlepiej. Dobrej jakości krzesło do siedzenia przed instrumentem powinno spełniać jedną kluczową funkcję, a mianowicie posiadać możliwość regulacji wysokości siedziska. W ten sposób będziemy w stanie dostosować wysokość do poziomu w którym znajduje się klawiatura naszego instrumentu. To kluczowe, ponieważ jeśli nasze dłonie w naturalny sposób będą znajdować się zbyt nisko lub zbyt wysoko, będziemy męczyć się znacznie szybciej, a ponad to każdy muzyk jest inny, więc powinniśmy dostosować wysokość siedziska w taki sposób, aby to nam grało się najwygodniej. Ciekawą alternatywą dla zwykłego krzesła jest ława na której może usiąść więcej niż jedna osoba. Takie ławy wyglądają pięknie, są wygodne i bardzo solidne, a ponadto pozwalają na bardzo komfortową grę w duecie.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl