Taborety, ławy, siedziska

Sortowanie

Cena

od
do


Liczba na stronie:

Najczęściej kupowane produkty w grupie Taborety, ławy, siedziska

Wybrani producenci w grupie Taborety, ławy, siedziska

 • Akmuz

  Firma AKMUZ powstała w 1997 roku. Położenie geograficzne to centrum Polski oraz Europy. Przedmiotem działalności firmy jest : - Hurtowa sprzedaż instrumentów oraz akcesorii muzycznych w sieci sklepów detalicznych na terenie całego kraju, - (...)


 • K&M

  K&M założona ponad 70 lat temu w branży muzycznej, reprezentuje wyrafinowany sprzęt o doskonałej jakości. Ich produkty wyróżniają się innowacyjnym designem, funkcjonalnością i trwałością. Jako jeden z wiodących na świecie dostawców stojaków (...)


 • Stagg

  Stagg Music to belgijska firma produkująca szeroki asortyment instrumentów i akcesoriów muzycznych. Produkty firmy są popularne w Europie ze względu na ich niskie ceny. Oferta tej firmy jest skierowana w pierwszej kolejności do początkujących (...)


 • Stim

  Firma „STIM” istnieje na rynku techniki estradowej od kilkunastu lat. Jest czołowym producentem wysokiej klasy statywów estradowych, pulpitów do nut, stojaków, uchwytów do różnego rodzaju instrumentów, a także stołków estradowych. (...)


  Taborety, ławy, siedziska w naszym sklepie muzycznym

  Krzesło z jadalni jest zbyt niskie do pianina? Krzesło od biurka ma niewygodne podłokietniki uniemożliwiające grę? Zaopatrz się w profesjonalne siedzisko muzyczne! Posiadamy w sprzedaży profesjonalne drewniane ławy fortepianowe w najpopularniejszych kolorach instrumentów. Stołki i ławy na konstrukcjach metalowych, taborety obrotowe. Wszystkie siedziska mają możliwość płynnej regulacji wysokości w dużym zakresie.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl