Taborety, ławy, siedziska

Sortowanie

Cena

od
do


Liczba na stronie:

Polecane instrumenty muzyczne i sprzęt muzyczny

Najczęściej kupowane produkty w grupie Taborety, ławy, siedziska

Wybrani producenci w grupie Taborety, ławy, siedziska

 • Adam Hall

  Adam Hall jest Niemiecką firmą produkcyjno–handlową działającą od 30 lat na rynku europejskim i posiadającą w swojej ofercie bardzo szeroką gamę produktów dla branży muzycznej. W ofercie między innymi:, - kolumny LD pasywne i aktywne, - (...)


 • Gewa

  Firma Gewa została założona w roku 1925 przez Georga Walthera w Adorf, zwanym „muzycznym zakątkiem Vogtlandu“. Od momentu utworzenia stawia sobie jako najwyższy priorytet ciągłe ulepszanie instrumentów, bezproblemowy serwis i orientację (...)


 • Gravity

  Design i jakość idą tu ręka w rękę. Każdy, kto regularnie używa na scenie lub w studiu statywów do mikrofonów, głośników, świateł, instrumentów itp. wie, czym wyróżnia się dobry statyw – stabilnością, wytrzymałością, długowiecznością, (...)


 • K&M

  K&M założona ponad 70 lat temu w branży muzycznej, reprezentuje wyrafinowany sprzęt o doskonałej jakości. Ich produkty wyróżniają się innowacyjnym designem, funkcjonalnością i trwałością. Jako jeden z wiodących na świecie dostawców stojaków (...)


 • Stagg

  Stagg Music to belgijska firma produkująca szeroki asortyment instrumentów i akcesoriów muzycznych. Produkty firmy są popularne w Europie ze względu na ich niskie ceny. Oferta tej firmy jest skierowana w pierwszej kolejności do początkujących (...)


 • Stim

  Firma „STIM” istnieje na rynku techniki estradowej od kilkunastu lat. Jest czołowym producentem wysokiej klasy statywów estradowych, pulpitów do nut, stojaków, uchwytów do różnego rodzaju instrumentów, a także stołków estradowych. (...)


 • Yamaha

  Od roku 1887, firma Yamaha (później Nippon Gakki Ltd.) zaczęła produkować organy piszczałkowe, jej nieprzerwany wzrost doprowadził do tego, iż stała się największym na świecie producentem instrumentów muzycznych, ale również wiodącym i liczącym się (...)


  Taborety, ławy, siedziska w naszym sklepie muzycznym

  Każdemu muzykowi który gra na instrumentach klawiszowych zależy nie tylko na tym aby jego instrument brzmiał możliwie jak najlepiej, ale także na tym, aby grało się wygodnie. Odpowiednio przygotowane stanowisko pracy pozwala na to aby grało się przyjemnie i wygodnie przez długi czas, co jest bardzo ważne w trakcie poszerzania swojej wiedzy i umiejętności jako muzyk. Jeżeli do siedzenia przy instrumencie użyjemy zwykłego krzesła lub taboretu, może się okazać, że jest ono zbyt niskie, zbyt wysokie i mało wygodne, a wówczas dłuższa gra będzie nas męczyć i staniemy się zdekoncentrowani.

  Jakie siedziska będą najlepsze w naszym przypadku?

  Jeżeli kupiliśmy już keyboard dla początkujących, dobrze by było zadbać o to aby siedzenie przy nim było komfortowe. Nie musimy jednak w tym celu kupować bardzo drogich krzeseł, ponieważ czasami prostota działa najlepiej. Dobrej jakości krzesło do siedzenia przed instrumentem powinno spełniać jedną kluczową funkcję, a mianowicie posiadać możliwość regulacji wysokości siedziska. W ten sposób będziemy w stanie dostosować wysokość do poziomu w którym znajduje się klawiatura naszego instrumentu. To kluczowe, ponieważ jeśli nasze dłonie w naturalny sposób będą znajdować się zbyt nisko lub zbyt wysoko, będziemy męczyć się znacznie szybciej, a ponad to każdy muzyk jest inny, więc powinniśmy dostosować wysokość siedziska w taki sposób, aby to nam grało się najwygodniej. Ciekawą alternatywą dla zwykłego krzesła jest ława na której może usiąść więcej niż jedna osoba. Takie ławy wyglądają pięknie, są wygodne i bardzo solidne, a ponadto pozwalają na bardzo komfortową grę w duecie.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl