Taborety, ławy, siedziska

Sortowanie

Cena

od
do


Liczba na stronie:

Najczęściej kupowane produkty w grupie Taborety, ławy, siedziska

Wybrani producenci w grupie Taborety, ławy, siedziska

 • Akmuz

  Firma AKMUZ powstała w 1997 roku. Położenie geograficzne to centrum Polski oraz Europy. Przedmiotem działalności firmy jest : - Hurtowa sprzedaż instrumentów oraz akcesorii muzycznych w sieci sklepów detalicznych na terenie całego kraju, - (...)


 • Roland

  Roland to jedna z największych firm działających w światowym elektronicznym przemyśle muzycznym, która powstała 18 kwietnia 1972 roku w Osace. Celem założycieli była produkcja instrumentów muzycznych z zastosowaniem elektronicznej technologii. Aby (...)


 • Stagg

  Stagg Music to belgijska firma produkująca szeroki asortyment instrumentów i akcesoriów muzycznych. Produkty firmy są popularne w Europie ze względu na ich niskie ceny. Oferta tej firmy jest skierowana w pierwszej kolejności do początkujących (...)


  Taborety, ławy, siedziska w naszym sklepie muzycznym

  Krzesło z jadalni jest zbyt niskie do pianina? Krzesło od biurka ma niewygodne podłokietniki uniemożliwiające grę? Zaopatrz się w profesjonalne siedzisko muzyczne! Posiadamy w sprzedaży profesjonalne drewniane ławy fortepianowe w najpopularniejszych kolorach instrumentów. Stołki i ławy na konstrukcjach metalowych, taborety obrotowe. Wszystkie siedziska mają możliwość płynnej regulacji wysokości w dużym zakresie.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl