Wzmacniacze do klawiszy


W sklepie we Wrocławiu uruchomiliśmy strefę szybkich zakupów z możliwością płatności kartą.

Gotówki w dzisiejszych czasach unikamy.

Jeśli dodatkowo poinformujesz nas telefonicznie lub mailowo co powinniśmy przygotować, samo wydanie towaru zajmie kilka sekund. Pomieszczenie do wydań jest regularnie dezynfekowane.

W dalszym ciągu nie ma możliwości testowania instrumentów w sklepie.

Zapraszamy!
Zespół Muzyczny.plW związku z licznymi pytaniami informujemy, że istnieje możliwość odbioru osobistego zamówień opłaconych on-line, zarówno w sklepie we Wrocławiu jak i w magazynie w Błoniu. Forma ta nie wymaga bezpośredniego kontaktu, zapobiega rozprzestrzenianiu się wirusa.

W tym trudnym czasie nasz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny pracuje tylko w trybie door-to-door. Szczegóły opisane są w naszym regulaminie..

Prosimy o wyrozumiałość.

W przypadku jakichkolwiek niejasności prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Zespół Muzyczny.pl

Sortowanie

Cena

od
do


Najczęściej kupowane produkty w grupie Wzmacniacze do klawiszy

Wybrani producenci w grupie Wzmacniacze do klawiszy

 • Roland

  Roland to jedna z największych firm działających w światowym elektronicznym przemyśle muzycznym, która powstała 18 kwietnia 1972 roku w Osace. Celem założycieli była produkcja instrumentów muzycznych z zastosowaniem elektronicznej technologii. Aby (...)


  Wzmacniacze do klawiszy w naszym sklepie muzycznym

  Instrumenty klawiszowe znacznie różnią się od siebie, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę instrumenty cyfrowe, takie jak keyboard, syntezator czy pianino cyfrowe. Instrumenty te wyposażone są w wiele wbudowanych brzmień i efektów, a dzięki dzisiejszej dobrze rozwiniętej technologii, wysoka jakość tych brzmień jest słyszalna nawet w stosunkowo niedrogich instrumentach. Warto jednak pamiętać, że cyfrowe instrumenty klawiszowe posiadają wbudowane głośniki o niewielkiej średnicy, które zwykle nie pozwalają wybrzmieć instrumentowi w pełni oferowanej przez niego jakości. Jeżeli zależy nam na tym aby nasz instrument wybrzmiał pełnym, bogatym tonem, warto połączyć go ze wzmacniaczem klawiszowym.

  Wzmacniacz powinniśmy wybrać przede wszystkim do naszych wymagań, więc jeżeli gramy wyłącznie w domu, nie będziemy potrzebować dużego nagłośnienia o sporej mocy. Jeśli jednak zabieramy swój instrument na próby lub koncertujemy, z pewnością przyda się nagłośnienie o większej mocy. Wzmacniacze posiadają podstawową korekcję tonów niskich, średnich i wysokich, a także mogą być wyposażone w dodatkowe efekty, takie jak pogłos, delay czy chorus. Możemy więc łączyć efekty wbudowane w naszym instrumencie z tymi które oferuje wzmacniacz, co pozwala w jeszcze większym stopniu kreować brzmienie. Jeśli jednak planujemy kupić wzmacniacz do pianina cyfrowego, powinniśmy stawiać przede wszystkim na jakość brzmienia, ponieważ pianino cyfrowe zostało stworzone głównie po to aby jakość brzmienia była na możliwie jak najwyższym poziomie, a efekty z którymi spotkamy się w takim pianinie są nieliczne w porównaniu z keyboardami czy syntezatorami.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl