Futerały i pokrowce

Sortowanie

Cena

od
do


Liczba na stronie:

Polecane instrumenty muzyczne i sprzęt muzyczny

Najczęściej kupowane produkty w grupie Futerały i pokrowce

Wybrani producenci w grupie Futerały i pokrowce

 • Canto

  Firma Canto - Prusakowski rozpoczęła działalność w latach osiemdziesiątych. Założył ją ojciec Darka Prusakowskiego (obecnego szefa), pan Leszek Prusakowski. Początkowo była to mała rodzinna produkcja wyrobów kaletniczych. W tamtym okresie firma nie (...)


 • Casio

  Casio założył w kwietniu 1946 r. Tadao Kashio. W 1957 roku dotychczasowa nazwa Kashio Seisakujo została zmieniona na Casio Computer Co. Ltd., a do zarządu firmy dołączyli pozostali bracia Kashio: Kazuo, Toshio i Yukio. Nazwa firmy pochodzi od (...)


 • Ewpol

  Firma EWPOL jest producentem pokrowców na instrumenty muzyczne. Zakład wyprodukował pierwsze pokrowce w 1993 roku., Na Targach INTERMEDIA′93 wyróżniony został pokrowiec na gitarę, a na następnych targach takim wyróżnieniem uhonorowano (...)


 • Gewa

  Firma Gewa została założona w roku 1925 przez Georga Walthera w Adorf, zwanym „muzycznym zakątkiem Vogtlandu“. Od momentu utworzenia stawia sobie jako najwyższy priorytet ciągłe ulepszanie instrumentów, bezproblemowy serwis i orientację (...)


 • Gravity

  Design i jakość idą tu ręka w rękę. Każdy, kto regularnie używa na scenie lub w studiu statywów do mikrofonów, głośników, świateł, instrumentów itp. wie, czym wyróżnia się dobry statyw – stabilnością, wytrzymałością, długowiecznością, (...)


 • K&M

  K&M założona ponad 70 lat temu w branży muzycznej, reprezentuje wyrafinowany sprzęt o doskonałej jakości. Ich produkty wyróżniają się innowacyjnym designem, funkcjonalnością i trwałością. Jako jeden z wiodących na świecie dostawców stojaków (...)


 • Ketron

  Ketron powstał w 1981 roku we Włoszech (Ancona). Od początku swej działalności kładzie nacisk na wdrażanie najnowszych rozwiązań i technologii. Ketron jest jedną z unikalnych firm, która przede wszystkim bazuje na opiniach, gustach i pomysłach (...)


 • Moog

  Moog Music to firma produkująca elektryczne instrumenty, m.in. syntezatory, gitary i wzmacniacze. Spółka ma siedzibę w Asheville w Karolinie Północnej., Spółkę założył w 1953 roku Robert A. Moog. W historii firmy spółka nazywała się dwojako: R.A. (...)


 • Nord

  Clavia Digital Musical Instruments (NORD) to szwedzkie przedsiębiorstwo produkujące elektroniczne instrumenty muzyczne. Firma została założona w 1983 roku przez Hansa Nordeliusa i Mikaela Carlssona, specjalizuje się w produkcji instrumentów (...)


 • Novation

  Novation jest firmą zajmującą się produkcją syntezatorów oraz klawiatur sterujących. Historia firmy sięga roku 1992, więc jak na producenta zajmującego się tworzeniem sprzętu elektronicznego jest to spory staż, w którym firma mogła się rozwijać i (...)


 • On Stage

  Firma On-Stage istnieje na rynku muzycznym od ponad 40 i zyskała miano jednego z liderów w produkcji statywów i akcesoriów muzycznych. Oferowane przez firmę produkty, dzięki swojej wysokiej jakości, używane są przez profesjonalistów na całym (...)


 • Rockbag

  Jako marka wysokiej jakości rodziny RockGear, RockBag jest wiodącym na świecie producentem futerałów na instrumenty muzyczne, a także innych toreb na sprzęt. Aby ułatwić życie muzykom, RockBag oferuje szeroką gamę toreb w różnych rozmiarach, które (...)


 • Rockcase

  Jako marka wysokiej jakości rodziny RockGear, RockCase jest wiodącym na świecie producentem futerałów na instrumenty muzyczne i inny sprzęt. Z szeroką gamą wyjątkowo wytrzymałych futerałów ochronnych nawet na „egzotyczny” sprzęt, (...)


 • Soundsation

  Soundsation uważa, że ​​każdy powinien mieć możliwość czerpania radości z tworzenia muzyki. Właśnie dlatego tworzymy sprzęt muzyczny, który jest łatwy w użyciu, wysoce niezawodny i bardzo przystępny cenowo dla muzyków i melomanów na (...)


  Futerały i pokrowce w naszym sklepie muzycznym

  Cyfrowe instrumenty klawiszowe oferują bogactwo brzmień i możliwości, a dzisiejsza technika pozwala na to, aby brzmienia były nie tylko różnorodne, ale także bardzo wysokiej jakości, nawet jeśli mówimy o stosunkowo niedrogim instrumencie. Za tym wszystkim stoi wnętrze instrumentu, które opiera się o bardzo zaawansowaną i jednocześnie delikatna technologię. Jeśli więc zależy nam na tym by mieć możliwość długoletniego czerpania radości z gry na swoim instrumencie, powinniśmy zadbać o to, aby nie był narażony na jakiekolwiek zagrożenia. W czasie kiedy gramy, mamy nad nim pełną kontrolę, lecz po grze nie powinniśmy odkładać go gdziekolwiek, szczególnie jeśli w domu są małe dzieci lub zwierzęta. Wówczas pod naszą nieobecność ktoś może zupełnie niechcąco przewrócić sprzęt, co może skutkować jego uszkodzeniem. Tak samo nie powinniśmy przetrzymywać instrumentu w miejscu, przez które często ktoś przechodzi, na przykład przy drzwiach lub w korytarzu, ponieważ tam bardzo łatwo o zahaczenie o sprzęt. Jeśli chcemy mieć pewność, że nasz instrument będzie bezpieczny, najlepszym wyborem będzie pokrowiec lub futerał.

  Pokrowce i futerały różnią się między sobą tym z jakich materiałów są wykonane. Pokrowce są miękkie i posiadają wzmocnienia, więc oferują sporą ochronę, a dodatkowo wyposażone są zwykle w szelki za pomocą którym w łatwy sposób można przenosić swój instrument. Futerał z kolei nie oferuje aż tak dużej wygody w kwestii przenoszenia instrumentu, jednak jest skonstruowany z twardych materiałów, więc chroni sprzęt w znacznie większym stopniu niż w przypadku pokrowca. Ponadto niektóre futerały mają możliwość zamknięcia na klucz, więc możemy mieć pewność, że nikt nie wyciągnie naszego instrumentu pod naszą nieobecność jeśli to my posiadamy klucz.

  Futerał znacznie lepiej sprawdza się jeśli transportujemy swój instrument samochodem, niż w przypadku gdybyśmy zamknęli go w pokrowcu. Kupując pokrowiec lub futerał powinniśmy upewnić się, że są one przeznaczone do rodzaju posiadanego przez nas instrumentu, tak aby sprzęt pasował i nie miał luzu.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl