Nowa Yamaha CVP 805 już w Muzycznym!

Mamy zaszczyt poinformować, że do naszego salonu przyjechało włąśnie najnowsze dziecko firmy Yamaha! Mowa o modelu Clavinova CVP-805, który na starcie stał się hitem w świecie pianin cyfrowych. Jesteśmy prawdopodobnie jedynym sklepem w Polsce gdzie bez problemów możecie przetestować ten wyjątkowy instrumenet!

Kilka słów o serii CVP800, która już dziś okszyknięta została nowym klasykiem firmy Yamaha.

Podkład
Razem z dwoma najlepszymi fortepianami na świecie – CFX Yamaha i Bösendorfer Imperial – seria CVP-800 zawiera niezwykły wybór instrumentalnych podkładów muzycznych, od lekkich saksofonów, przez dynamiczne gitary aż po ciepłe, wibrujące smyczki.

Piosenka
Śpiewaj, komponuj i odkrywaj – kreatywne możliwości nigdy się nie kończą! Podłącz mikrofon i śpiewaj – pianina CVP zapewnią harmoniczne wsparcie. Masz do dyspozycji wiele zaawansowanych funkcji nagrywania, które pozwalają komponować i tworzyć własne, oryginalne utwory.

Styl
Bogata w szeroką gamę podkładów, seria CVP-800 zapewnia niezwykłe brzmienie z wyrafinowanymi wstępami i zakończeniami. Dzięki autentycznemu akompaniamentowi, Yamaha CVP pozwala na ulepszenie gry w obrębie każdego gatunku muzycznego.