Digitech

Digitech

Digitech to amerykański producent doskonałych efektów przeznaczonych dla gitarzystów i basistów. Firma powstała w 1974 roku i od tego czasu stała się jednym z liderów na rynku gitarowej elektroniki. Digitech słynie głównie z produkcji profesjonalnych, zaawansowanych procesorów i multiefektów. Od początku istnienia, głównym założeniem firmy było szukanie i opracowywanie nowoczesnych technologii, które z powodzeniem są wdrażane w proces produkcji.

Oferta firmy jest niezwykle szeroka i obejmuje zarówno tańsze serie multiefektów oraz profesjonalne, studyjne narzędzia pracy z wyższej półki cenowej.

Ostatnie lata zaowocowały stworzeniem serii podłogowych looperów Jamman, które przebojem zdobyły rynek i uznawane są za jedne z najlepszych urządzeń tego typu. Firma wyszła także na przeciw oczekiwaniom bardziej wymagających i wrażliwych na niuanse brzmieniowe muzyków i opracowała linię kostek podłogowych z serii Ward Wired - są urządzenia, które cechuje bardzo wysoka jakość wykonania i fantastyczne brzmienie.

Produkty firmy Digitech