Fzone

Fzone

Fzone jest obecnie jedną z najszybciej rozwijających się firm, która oferuje niedrogie ale dobre jakościowo akcesoria dla muzyków. Początkowo producent skupiał się głównie na drobnym sprzęcie elektronicznym dla gitarzystów, oferując popularne na całym świecie metronomy i tunery. Popularność tego sprzętu dzięki bardzo dobrej jakości i niskiej cenie pozwoliła firmie na szybki rozwój, rozbudowywanie swoich linii produkcyjnych i co za tym idzie poszerzenie asortymentu.

Dziś Fzone to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie i obok wspomnianych metronomów i stroików elektronicznych, w ofercie firmy znajdziemy statywy instrumentalne, pulpity do nut, lampki orkiestrowe, futerały do różnego typu instrumentów, struny, kapodastry, pre-ampy do gitar akustycznych oraz klasycznych, części do gitar i wiele innych.

Dużym sukcesem okazało się wprowadzenie linii ukulele, szeroki wybór tych instrumentów pozwala wybrać dla siebie najlepszej opcji. Ukulele Fzone występują w różnych rozmiarach, z niższej i wyższej półki cenowej. Wszystkie instrumenty charakteryzuje bardzo dobra jakość brzmienia i wykonania.

Produkty firmy Fzone