Fzone FZU-06T 26 Inch ukulele tenorowe

Fzone FZU-06T 26 Inch ukulele tenorowe
  • Fzone FZU-06T 26 Inch ukulele tenorowe
  • Fzone FZU-06T 26 Inch ukulele tenorowe
  • Fzone FZU-06T 26 Inch ukulele tenorowe
Producent:Fzone
Id towaru / Kod:175017 / FZONE-FZU-06T
Stan magazynu: 0 szt.
Inne oznaczenia produktu:Fzone FZU-06T 26 Inch ukulele tenorowe, Fzone FZU-06T, Fzone FZU 06T, Fzone FZU06T, FZU-06T, FZU 06T, FZU06T
Opiekun produktu:

Uwaga! Cena tego towaru mogła ulec zmianie. Aktualną cenę oraz czas oczekiwania ustalisz z opiekunem produktu.

cena brutto

249.00 zł

Fzone FZU-06T 26 Inch ukulele

Fzone FZU-06T 26 Inch ukulele tenorowe
Firma Fzone to chiński producent znany głównie z szerokiego asortymentu akcesoriów gitarowych. Firma ta jednak stale poszerza swój katalog produktów i od niedawna na rynku dostępne są również ukulele sygnowane przez Fzone. Są to stosunkowo niedrogie instrumenty lecz starannie wykonane i charakteryzujące się wiarygodnym brzmieniem. Dokładność wykonania i jakość dźwięku może zaskoczyć - dotychczas tanie, chińskie instrumenty nie miały zbyt dobrych opinii. W przypadku Fzone otrzymujemy jednak w pełni funkcjonalne, estetyczne ukulele o przyjemnym brzmieniu.

Model oznaczony numerem 06 to ukulele z średniej półki w katalogu Fzone. Pudło rezonansowe zostało wykonane w całości z mahoniu, dzięki czemu instrument posiada głęboki i dźwięczny charakter. Podstrunnica z ciemnego orzecha jest dobrze dobrana kolorystycznie a sam materiał jest stabilny i nie rozsycha się. Całość dopełniają gustowna rozeta oraz „binding” wokół pudła rezonansowego. Ukulele brzmi dynamicznie i gra na nim to czysta przyjemność. Warto też wspomnieć, że instrument fabrycznie wyposażony jest w struny marki Aquila.

Specyfikacja techniczna:
Typ: ukulele tenorowe
Płyta wierzchnia: mahoń
Tył i boki: mahoń
Gryf i podstrunnica: orzech
Klucze: zamknięte
Kolor: naturalny

Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl