Ukulele tenorowe

W sklepie muzycznym odnajdziesz profesjonalne tenorowe ukulele od najlepszych marek tj. Ortega, Baton Rouge, Fender, Gewa, Ibanez, Kala, De Salvo i wielu innych. Sklep Muzyczny.pl zawsze oferuje najwyższą jakość i konkurencyjne ceny instrumentów. Ukulele tenorowe to idealny instrument do tworzenia różnorodnych gatunków muzycznych. Od folkowych ballad po tropikalne rytmy – wybór należy do Ciebie. Tenorowe ukulele dostępne w sklepie zachwycają swoim wyglądem. Różnorodność wykończeń, zdobień i drewnianych tekstur sprawiają, że ukulele tenorowe zyskuje niepowtarzalny charakter. Zapraszamy na zakupy!

Sortowanie

Cena

od
do


Liczba na stronie:

Najczęściej kupowane produkty w grupie Ukulele tenorowe

Wybrani producenci w grupie Ukulele tenorowe

 • Gewa

  Firma Gewa została założona w roku 1925 przez Georga Walthera w Adorf, zwanym „muzycznym zakątkiem Vogtlandu“. Od momentu utworzenia stawia sobie jako najwyższy priorytet ciągłe ulepszanie instrumentów, bezproblemowy serwis i orientację (...)


 • Ibanez

  Marka Ibanez jest częścią koncernu Hoshino Gakki, który w 1908 r. rozpoczął swoją działalność w sprzedaży instrumentów muzycznych, jako dział firmy prowadzącej sieć księgarni – Hoshino Shoten. Produkcję gitar i akcesoriów muzycznych (...)


 • Kala

  Jesteśmy Kala Brand Music Co. i jesteśmy z Petaluma, Kalifornia. Nasze miasto rodzinne znajduje się w kraju winiarskim Sonoma i jest portem dla eklektycznej mieszanki artystów, rolników, browarów i firm technologicznych. Jesteśmy społecznością (...)


 • Ortega

  Punktem wyjścia dla tej nowoczesnej firmy było tworzenie gitar według klasycznych hiszpańskich linii. Dzisiaj przenieśli tradycyjną produkcję gitar na nowe poziomy, opracowując instrumenty, które są dostosowane do potrzeb klientów. Robiąc to, (...)


 • VGS

  VGS to młoda szwajcarska firma, która mimo dość krótkiego stażu, cieszy się niezwykłą popularnością. Kierowana przez doświadczony duet konstruktorów i projektantów gitar - Szwajcara Bruno Bianchi i pochodzącego z Francji, Franka Hasevoetza, (...)


  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl