• LD Systems Seria ICOA
 • DPA Microphones
 • Yamaha Pacifica 012
 • Pomysły na prezent
 • Dave G4X już jest!
 • Yamaha P45
 • Perfekcyjna harmonia. CSP i IPAD w prezencie!

Kategorie


Personalizator gitar
Kreator kabla
Serwis

Poradniki dla muzyków

Wyluzuj

Wyluzuj

Mam nadzieję, że pierwszy artykuł na temat śpiewania ?Śpiewać każdy może? zachęcił was do tego, aby podjąć pełną niespodzianek i niebezpieczeństw drogę jaką jest śpiewanie. Pełną niespodzianek jest pewnie zrozumiałe, ale dlaczego pełną niebezpieczeństw?Ponieważ uwolniony głos ma działanie podobne (...)


Mikrofony i akcesoria, Mikrofony

Nagrywanie gitar akustycznych

Nagrywanie gitar akustycznych

Gitary akustyczne tak jak wszystkie inne instrumenty można nagrywać zarówno w domu i w profesjonalnym studiu. Zajmę się tym jak najefektywniej robić to w domu. Dowiecie się, że istnieją na to dwa całkowicie odrębne sposoby.Pierwszy sposób: bezpośrednie podłączenie gitary elektroakustycznejGitary (...)


Gitary, Gitary akustyczne

Czym jest pasja, systematyczność i planowanie pracy?

Czym jest pasja, systematyczność i planowanie pracy?

Czym jest pasja? Jak systematycznie pracować z instrumentem, planować swoją pracę i rozwój? Te ważne pytania padają często z ust młodych, zapalonych do pracy adeptów sztuki perkusyjnej. Jak jednak dbać oto żeby zawsze się chciało i jak ćwiczyć, żebyśmy widzieli wymierne tego efekty? Bo ćwiczenie (...)


Instrumenty perkusyjne, Poradnik

Nauka na akordeonie od podstaw. Jak uczyć się gry na akordeonie?

Nauka na akordeonie od podstaw. Jak uczyć się gry na akordeonie?

Obecnie mamy do wyboru wiele różnych form edukacji muzycznej. Bez wątpienia tą najlepszą i najbardziej sprawdzoną przez wszystkie pokolenia akordeonistów jest bezpośredni kontakt z nauczycielem. Oczywiście w takim przypadku ważne jest też to, by trafić na odpowiedniego pedagoga, który będzie nie (...)


Instrumenty klawiszowe, Akordeony, Nuty, książki, zeszyty nutowe

Kalibracja wkładki gramofonowej

Kalibracja wkładki gramofonowej

Jedną z podstawowych czynności jaką musimy wykonać przed rozpoczęciem odtwarzania płyt winylowych jest dokładna kalibracja wkładki. Nie tylko ma to bardzo istotne znaczenie dla jakości odtwarzanego sygnału analogowego, ale również dla bezpieczeństwa płyt i żywotności samej igły. Najprościej (...)


Dee Jay, Gramofony

Doposażenie akordeonu i komfort gry na akordeonie

Doposażenie akordeonu i komfort gry na akordeonie

Podstawowy element wyposażenia akordeonistyPasy akordeonowe to jeden z podstawowych elementów naszego akordeonowego wyposażenia, który ma decydujący wpływ na jakość i komfort naszej gry. To właśnie od ich prawidłowego ustawienia zależy, czy będziemy czuć się dobrze z instrumentem. I taką pierwszą (...)


Instrumenty klawiszowe, Akordeony, Akcesoria dla instrumentów klawiszowych

Jak wybrać gramofon?

Jak wybrać gramofon?

Jest to pytanie przed którym staje coraz mniej młodych adeptów DJ′ingu. W dobie kontrolerów i cyfrowego grania bardzo rzadko decydujemy się na sprzęt analogowy. A gdyby tak połączyć możliwość grania z komputera z feelingiem gramofonów?Nic prostszego ? wystarczy system DVS, czyli płyty vinylowe z (...)


Dee Jay, Gramofony

Pianina hybrydowe - co w nich takiego niezwykłego?

Pianina hybrydowe - co w nich takiego niezwykłego?

Instrumenty hybrydowe, to zupełnie nowa generacja instrumentów, które łączą w sobie tradycyjne pianino akustyczne z cyfrowym w jedno. Odkąd powstało pianino cyfrowe, producenci starali się stworzyć taki instrument, który dostarczyłby takie doświadczenie z gry jak fortepian akustyczny. Przez lata (...)


Instrumenty klawiszowe, Fortepiany, Syntezatory, Keyboardy, Pianina elektroniczne, stage piana, Pianina akustyczne

Odpowiedni dobór i konserwacja strun w instrumentach smyczkowych

Odpowiedni dobór i konserwacja strun w instrumentach smyczkowych

Struny są podstawowym źródłem dźwięku w instrumentach smyczkowych.Wprowadza się je w drgania poprzez pociągnięcia smyczki, drgania te następnie przenoszone są do pudła rezonansowego pełniącego rolę naturalnego wzmacniacza, i wybrzmiewają na zewnątrz. Odpowiednie dopasowanie strun ma bardzo istotne (...)


Instrumenty smyczkowe, Struny


Pokaż wszystkie poradniki dla muzyków

Polecane instrumenty muzyczne i sprzęt muzyczny

Promocje instrumentów i sprzętu muzycznego


Zobacz wszystkie promocje

Wydarzenia muzyczne


  Wszystkie wydarzenia muzyczne

  Muzyczny.pl - sklep muzyczny

  muzyczny.pl jest największym i najlepiej wyposażonym sklepem muzycznym z instrumentami, akcesoriami i sprzętem muzycznym w Polsce. Firma funkcjonuje na rynku od 1990 roku i od tego czasu stała się liderem w branży. Cel, jaki od początku działania przyświeca naszej firmie jest prosty i czytelny - jak najlepiej zaspokajać potrzeby klientów i dostosować się do ich preferencji, stopnia wiedzy i zaawansowania. To właśnie dlatego oferta w muzyczny.pl jest systematycznie poszerzana.

  Aktualnie znajdą Państwo u nas całą gamę gitar, instrumentów klawiszowych, smyczkowych, dętych i perkusyjnych. Dzięki stałej współpracy i dobrym kontaktom handlowym z dystrybutorami i producentami, możemy pochwalić się jednym z najlepiej rozwiniętych działów gitarowych w Europie. Znajdą u nas Państwo znakomity wybór gitar klasycznych, akustycznych, basowych i gitar elektrycznych oraz wzmacniaczy, efektów i akcesoriów.

  Współpracujemy z producentami wiodących marek takich jak Fender, Gibson, Ibanez, Yamaha, Marshall, Boss, Electro-Harmonix i wielu innych. Staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom muzyków o różnych preferencjach. Obok tradycyjnych i najbardziej popularnych instrumentów, takich jak Stratocaster, Telecaster czy Les Paul, posiadamy także gitary niszowe i trudniej dostępne, jak Fender Jaguar, Gibson Firebird oraz instrumenty marki Duesenberg i Gretsch. Wyszukujemy najlepsze, hiszpańskie gitary klasyczne o wyrafinowanym brzmieniu, jak i tradycyjne ukulele, które w ostatnich latach przeżywają eksplozję popularności.

  Obok tych najdroższych, profesjonalnych instrumentów znajda Państwo u nas gitary dla początkujących, uczących się oraz dzieci. Przywiązujemy dużą wagę do edukacji muzycznej, a wielu profesjonalnych nauczycieli gry poleca nasz sklep i nasze produkty.

  Jednak muzyczny.pl to nie tylko instrumenty, to także ogromy wybór profesjonalnego i amatorskiego sprzętu audio, niezbędnego do obsługi koncertów i pracy w studiu nagraniowym. Działy audio i studio oferują najszerszy w Polsce wybór mikserów, mikrofonów, słuchawek, rejestratorów oraz systemów nagłośnieniowych. Muzycy i realizatorzy dźwięku znajdą u nas profesjonalne oprogramowanie, bez którego współczesne studia nagrań nie mają możliwości funkcjonowania.

  Nie zamykamy się oczywiście na tematy związane wyłącznie z dźwiękiem, co zaowocowało stworzeniem szerokiej oferty efektów świetlnych, scenicznych i dyskotekowych. Współczesny Dee Jay znajdzie u nas wszystko, czego potrzebuje do swojej pracy.

  Instrumenty muzyczne są naszą pasją, a nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół doradców z pewnością pomoże każdemu w wyborze odpowiedniego sprzętu dla siebie.