Miksery DJ

Mikser dla DJ’a jest podstawowym narzędziem pracy, dzięki któremu tworzy swoją wyjątkową muzykę. To właśnie miksery pozwalają na różne konfiguracje, przy których możesz bawić się zmianami głośności muzyki oraz wprowadzać różnorodne efekty dźwiękowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Muzyczny.pl, ponieważ być może to właśnie w tym dziale, może zainteresować Cię jeden z naszych sprzętów. Miksery DJ’skie są cały czas na topie!

Najczęściej kupowane produkty w grupie Miksery DJ

Poradniki dla muzyków w grupie Miksery DJ

Miksery DJ - Filtry dolno i górnoprzepustowe w mikserach DJ

Miksery DJ - Filtry dolno i górnoprzepustowe w mikserach DJ

Filtry tworzą bardzo obszerną gałąź elektroniki, ale tego rodzaju wiedza na temat filtracji dźwięku to podstawa dla każdego, kto chce uzyskać wspaniale brzmiące efekty w dynamicznych i zrównoważonych miksach. Na wstępie jednak musimy sobie odpowiedzieć na podstawowe pytanie czym jest filtr i jakie (...)


Dee Jay, Miksery DJ

Czym jest miksowanie muzyki? Miksowanie dla pcozątkujących.

Czym jest miksowanie muzyki? Miksowanie dla pcozątkujących.

Zanim przejdziemy do meritum naszego artykułu warto na początek powiedzieć sobie czym tak naprawdę zajmuje się didżej i od czego zacząć tego rodzaju działalność artystyczną. Tak więc didżej to nie tylko osoba puszczająca muzykę, ale przede wszystkim potrafiąca ją w umiejętny sposób dopasować do (...)


Dee Jay, Miksery DJ

Konsola DJ ? z czego się składa?

Konsola DJ ? z czego się składa?

Konsola jest podstawowym narzędziem pracy każdego DJ-a. Jako początkujący możesz nie zdawać sobie sprawy co zakupić w pierwszej kolejności lub na co przeznaczyć najwięcej pieniędzy dlatego w powyższym artykule postaram się jak najbardziej tą kwestię przybliżyć.Mixer jako serce całościOd niego (...)


Dee Jay, Miksery DJ

Jaki mikser DJ kupić?

Jaki mikser DJ kupić?

Mikser jest jednym z najważniejszych urządzeń używanych do pracy z dźwiękiem. Charakteryzuje się wieloma niezbędnymi funkcjami oraz wyjątkowo uniwersalnym zastosowaniem.Mikser jest jednym z najważniejszych urządzeń używanych do pracy z dźwiękiem. Charakteryzuje się wieloma niezbędnymi funkcjami (...)


Dee Jay, Miksery DJ

Co to jest mixer?

Co to jest mixer?

Co to jest mixer?Mixer jest podstawowym narzędziem pracy każdego DJ?a. Umożliwia podłączenie kilku różnych źródeł dźwięku, zmianę ich parametrów jak np. uwypuklenie lub stłumienie określonych częstotliwości czy też najprościej ? regulację głośności jak i również wprowadzanie efektów (...)


Dee Jay, Miksery DJ


Pokaż wszystkie poradniki dla muzyków w grupie Miksery DJ

Wybrani producenci w grupie Miksery DJ

 • Behringer

  Behringer, to niemiecka firma założona przez Uli Behringera. Od 15 lat na rynku światowym, systematycznie rozszerza swój asortyment. Behringer oferuje ogromną ilość efektów gitarowych, cyfrowych procesorów dźwięku, nagłośnienia, wzmacniaczy oraz (...)


 • Numark

  Numark to międzynarodowy producent sprzętu dla DJ`ów. Numark tworzy urządzenia, które spełniają indywidualne potrzeby każdego DJ`a., Produkuje profesionalne odtwarzacze CD, gramofony oraz miksery od ponad 30 lat. Numark jest właścicielem marek (...)


 • Reloop

  Reloop zajmuje wysokie miejsce w wielu aspektach wśród światowych dostawców sprzętu DJ . Reloop jest jedną z najważniejszych marek na światowym rynku DJ. Zajmuje czołowe miejsce wśród europejskich producentów. Dzięki swojej filozofii produktu (...)


  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl