Miksery DJ


W sklepie we Wrocławiu uruchomiliśmy strefę szybkich zakupów z możliwością płatności kartą.

Gotówki w dzisiejszych czasach unikamy.

Jeśli dodatkowo poinformujesz nas telefonicznie lub mailowo co powinniśmy przygotować, samo wydanie towaru zajmie kilka sekund. Pomieszczenie do wydań jest regularnie dezynfekowane.

W dalszym ciągu nie ma możliwości testowania instrumentów w sklepie.

Zapraszamy!
Zespół Muzyczny.plW związku z licznymi pytaniami informujemy, że istnieje możliwość odbioru osobistego zamówień opłaconych on-line, zarówno w sklepie we Wrocławiu jak i w magazynie w Błoniu. Forma ta nie wymaga bezpośredniego kontaktu, zapobiega rozprzestrzenianiu się wirusa.

W tym trudnym czasie nasz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny pracuje tylko w trybie door-to-door. Szczegóły opisane są w naszym regulaminie..

Prosimy o wyrozumiałość.

W przypadku jakichkolwiek niejasności prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Zespół Muzyczny.pl

Najczęściej kupowane produkty w grupie Miksery DJ

Wybrani producenci w grupie Miksery DJ

 • Allen & Heath

  Allen&Heath jest jednym z czołowych producentów profesjonalnych mikserów koncertowych, dyskotekowych oraz wysokiej klasy mikserów i powermikserów dla muzyków. Wszystkie produkty projektowane są z dbałością o każdy szczegół, a w procesie produkcji (...)


 • Monacor

  Monacor Polska Sp. z o. o. działa w strukturach międzynarodowego koncernu Monacor International GmbH, mającego swoją siedzibę w Bremie, w Niemczech, jako jeden z 25 europejskich przedstawicielstw koncernu., Początki działalności Monacor Polska (...)


 • Numark

  Numark to międzynarodowy producent sprzętu dla DJ`ów. Numark tworzy urządzenia, które spełniają indywidualne potrzeby każdego DJ`a., Produkuje profesionalne odtwarzacze CD, gramofony oraz miksery od ponad 30 lat. Numark jest właścicielem marek (...)


 • Pioneer

  Nasza filozofia korporacyjna to „Wprowadzać innowacje, inspirować i bawić”, a nasza wizja to „Być liderem w wzbogacaniu życia dzięki technologii muzycznej”. W tym celu słuchamy naszych klientów, pracowników i światowej (...)


  Miksery DJ w naszym sklepie muzycznym

  Nie od dziś wiadomo, iż jest to jeden z najważniejszych elementów konsoli jak i również podstawowe narzędzie pracy każdego DJ’a. Umożliwia podłączenie kilku różnych źródeł dźwięku oraz zmianę ich parametrów. Mowa oczywiście o mikserze.

  Na samym początku wybierając nasz nowy sprzęt, należy zdecydować o ilości kanałów oraz funkcji, jaką chcemy posiadać, gdyż głównie te parametry wpływają na cenę. Nie ma tu zbyt wielkiej filozofii, tak naprawdę wszystko zależy od naszych preferencji oraz konkretnego przeznaczenia.

  Preferowane marki i modele
  Decydując się na zakup powinniśmy wybierać z takich producentów jak: Pioneer, Denon, Numark, Reloop, Allen&Heath, Vestax, Ecler, Rane.

  Najprostsze dwu kanałowe modele o dosyć rozsądnej cenie nie posiadają zbyt wielu funkcji, ale mają wszystko to, co jest nam niezbędne. Jest to fajna alternatywa dla początkujących, gdyż niewielkim kosztem mamy podstawowy element konsoli.

  Przykładowym modelem w tym przedziale cenowym jest Numark M101. Alternatywą w tym samym przedziale cenowym jest również Reloop RMX-20. Jeśli szukamy produktów bardziej znanych producentów, posiadających więcej funkcji oraz lepszą jakość wykonania, droższą alternatywą w tym segmencie jest Pioneer DJM-250 lub Allen&Heath Xone22, czy też Denon DN-X120.

  Nieco wyższą półką ale niewiele wyższą cenowo są produkty marki Ecler. Mniej znana firma na tle konkurencji produkuje dosyć dobry, niedoceniany sprzęt. Na wyróżnienie zasługują modele NUO 3.0 i 4.0

  Dla bardziej zaawansowanych użytkowników polecam zakup czterokanałowego miksera z wbudowanym efektorem. Jest to jednak sprzęt adresowany dla profesjonalistów, stąd wysoka cena, ale coś za coś. Otrzymujemy produkt posiadający znacznie więcej przydatnych funkcji niż w przypadku niższych modeli.
  Na wyróżnienie w tej kategorii zasługują Pioneer DJM-700 i Denon DN-X1600.
  Pozostałe modele to już w pełni profesjonalna półka, stosowana wyłącznie przez profesjonalistów. Są to m.in. Pioneer DJM-2000 czy też jego nieco niższy brat, DJM-900.
  Czy wiedziałeś że… pojęcie „mikser” odnosi się nie tylko do produktów adresowanych dla DJ? Tego typu urządzenie stosowane jest również w estradzie, gdzie potrzebny jest sprzęt ze znacznie większą ilością wejść. Kilkunasto a nawet kilkudziesięcio kanałowy mikser estradowy nosi nazwę konsolety.

  Podsumowanie
  To, na jaki sprzęt się zdecydujemy zależy ściśle od tego, do czego konkretnie będzie nam służył. Jeżeli mamy w planach rozpoczęcie nauki miksowania w domowym zaciszu, lepiej kupić prosty, łatwy w opanowaniu model i stopniowo podnosić poprzeczkę.

  Jeżeli jednak aktualnie lub w przyszłości mamy zamiar prezentować nasze umiejętności publicznie lub też grać w klubach, nie warto oszczędzać na najważniejszym elemencie konsoli.
  W tym wypadku warto pomyśleć o zakupie modelu z efektorem – który to potrafi wnieść wiele unikatowych brzmień w miks.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl