e-mail: sklep@muzyczny.pl

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 10-18
sobota 10-14

99%
Kupujących wyraziło
o nas pozytywną opinię
"Zamówiony towar dotarł ekspresowo, bo już następnego dnia, co było bardzo miłym zaskoczeniem. Obsługę zamówienia oceniam zatem jako rewelacyjną. Przewód do gitary jest zawodowy - bardzo solidnie wykonany, a parametry są na najwyższym poziomie. Klotz to klasa sama w sobie. Strunki Elixir również z półki profi, odporne na działanie potu, długo zachowują świeżość po założeniu. "

Miksery DJ

Poradniki w grupie Miksery DJ

Wybrani producenci w grupie Miksery DJ

Allen&Heath jest jednym z czołowych producentów profesjonalnych mikserów koncertowych, dyskotekowych oraz wysokiej klasy mikserów i powermikserów dla muzyków. Wszystkie produkty projektowane są z dbałością o każdy szczegół, a w procesie produkcji (...)

Allen & Heath - lista produktów

Monacor Polska Sp. z o. o. działa w strukturach międzynarodowego koncernu Monacor International GmbH, mającego swoją siedzibę w Bremie, w Niemczech, jako jeden z 25 europejskich przedstawicielstw koncernu., Początki działalności Monacor Polska (...)

Monacor - lista produktów

Numark to międzynarodowy producent sprzętu dla DJ`ów. Numark tworzy urządzenia, które spełniają indywidualne potrzeby każdego DJ`a., Produkuje profesionalne odtwarzacze CD, gramofony oraz miksery od ponad 30 lat. Numark jest właścicielem marek (...)

Numark - lista produktów