Kontrolery DJ

Polecane instrumenty muzyczne i sprzęt muzyczny

Najczęściej kupowane produkty w grupie Kontrolery DJ

Poradniki dla muzyków w grupie Kontrolery DJ


Pokaż wszystkie poradniki dla muzyków w grupie Kontrolery DJ

Wybrani producenci w grupie Kontrolery DJ

 • Numark

  Numark to międzynarodowy producent sprzętu dla DJ`ów. Numark tworzy urządzenia, które spełniają indywidualne potrzeby każdego DJ`a., Produkuje profesionalne odtwarzacze CD, gramofony oraz miksery od ponad 30 lat. Numark jest właścicielem marek (...)


 • Pioneer

  Nasza filozofia korporacyjna to „Wprowadzać innowacje, inspirować i bawić”, a nasza wizja to „Być liderem w wzbogacaniu życia dzięki technologii muzycznej”. W tym celu słuchamy naszych klientów, pracowników i światowej (...)


  Kontrolery DJ w naszym sklepie muzycznym

  Niegdyś atrybutem DJ była konsola składająca się z miksera oraz decków, inaczej odtwarzaczy. Dziś dzięki postępowi technicznemu wygląda to nieco inaczej.

  Kontrolery USB czy też DJ są urządzeniami które w pewien sposób zrewolucjonizowały rynek muzyczny. To właśnie dzięki nim nie musimy nosić wielkich oraz ciężkich walizek z płytami, gdyż wszystkie pliki muzyczne mogą się znajdować na dysku twardym naszego komputera, a dzięki stosownemu oprogramowaniu dostęp do nich oraz ich wybór jest wysoce ułatwiony.
  Mówiąc w pewnym uproszczeniu kontroler to odpowiednik prawdziwej konsoli a konkretniej myszki i klawiatury komputerowej.

  Warto zauważyć iż dane oprogramowanie (najczęściej spotykamy: TRAKTOR, Virtual DJ oraz SERATO SCRATCH LIVE), możemy obsługiwać właśnie za ich pomocą, jednak ze względu na to, iż było by to kłopotliwe, powstał fizyczny odpowiednik konsoli, za pomocą którego obsługujemy dany program.

  Popularne modele
  Generalnie nasz wybór powinniśmy ukierunkować wśród wyrobów takich producentów jak: Pioneer, Denon, Numark, American DJ, Reloop, Vestax.

  Pioneer oraz Denon jak wiadomo są światowymi liderami w dziedzinie produkcji sprzętu DJ’skiego. Z ich oferty szczególnie polecamy zwrócić uwagę na takie modele jak: Pioneer DDJ-SB oraz Denon z serii MC, np. 3000 lub 6000. Są to stosunkowo dobrze wykonane, dobrze pracujące oraz godne polecenia produkty tych marek.

  Jednym z tańszych ale również funkcjonalnym modelem jest Numark MixTrack. Z pewnością zaspokoi oczekiwania początkujących użytkowników jak i również posiada wszystkie potrzebne funkcje. Numark również produkuje wysokiej klasy sprzęt dla profesjonalistów, przykładem są np. modele: NS6 czy NS7.
  Czy wiedziałeś że…. istnieją również kontrolery USB posiadające możliwość odtwarzania płyt CD? Przykładem takiego urządzenia jest Numark MixDeck, mający możliwość zarówno grania z plików znajdujących się na naszym komputerze, z nośników USB i płyt kompaktowych.

  Podsumowanie
  Obecnie rynek sprzętu DJ’skiego jest bardzo urozmaicony przeróżnymi odmianami kontrolerów. Warto również wspomnieć o tym, iż występują modele o przeróżnych funkcjach, z wbudowanymi interfejsami audio, różnymi oprogramowaniami i tak naprawdę wszystkim czego sobie zażyczymy.
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu w której znajdą Państwo sporo ciekawych modeli o rozsądnej cenie.

  Tak naprawdę w kwestii zakupu kontrolera jedyne co nas może ograniczać to ilość pieniędzy jaką chcemy zainwestować, w nasz wymarzony sprzęt. Choć trzeba przyznać, iż nawet jeżeli nie mamy zbyt dużej ilości gotówki na zakup, z pewnością uda nam się zakupić sprzęt posiadający bardzo dużą ilość funkcji oraz możliwości.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl