e-mail: sklep@muzyczny.pl

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 10-18
sobota 10-14

99%
Kupujących wyraziło
o nas pozytywną opinię
"Zamówienie zrealizowane bardzo sprawnie, towar opakowany bardzo starannie. Sam stroik - działa bez zarzutu, choć bateria padła po kilkunastu minutach. Świetny gadżet - w stroiku jest zintegrowany metronom, diodka miga zgodnie z bardzo precyzyjnie ustawianym tempem (krok co 1) - wyjątkowo przydatne a bardzo dyskretne. Stroik można zamontować w sposób niemal zupełnie niewidoczny dla słuchaczy, to też nie jest takie ( więcej... )"

Kontrolery DJ

Poradniki w grupie Kontrolery DJ

Wybrani producenci w grupie Kontrolery DJ

Behringer, to niemiecka firma założona przez Uli Behringera. Od 15 lat na rynku światowym, systematycznie rozszerza swój asortyment. Behringer oferuje ogromną ilość efektów gitarowych, cyfrowych procesorów dźwięku, nagłośnienia, wzmacniaczy oraz (...)

Behringer - lista produktów

Dla marki Denon dźwięk i obraz nie jest wyłącznie biznesem. Tworzenie produktów oferujących klientom doświadczenia najwyższej jakości jest siłą napędową, pasją i powodem, dla którego firma w ogóle istnieje. Co więcej, nasza niekończąca się misja (...)

Denon - lista produktów

Numark to międzynarodowy producent sprzętu dla DJ`ów. Numark tworzy urządzenia, które spełniają indywidualne potrzeby każdego DJ`a., Produkuje profesionalne odtwarzacze CD, gramofony oraz miksery od ponad 30 lat. Numark jest właścicielem marek (...)

Numark - lista produktów