Kontrolery DJ

Najczęściej kupowane produkty w grupie Kontrolery DJ

Poradniki dla muzyków w grupie Kontrolery DJ

Tradycyjna konsola a nowoczesny kontroler

Tradycyjna konsola a nowoczesny kontroler

Od lat sylwetka DJ?a kojarzona jest z dużą konsolą. Zaczęło się od gramofonów z płytami winylowymi, następnie pojawiła się era płyt CD razem z rozbudowanymi odtwarzaczami a obecnie?Każdy może spróbować swoich sił na wirtualnej konsoli, co umożliwia wiele programów komputerowych. Technika w tym (...)


Dee Jay, Kontrolery DJ

Kontrolery DJ, rodzaje oraz istotne elementy podczas pracy

Kontrolery DJ, rodzaje oraz istotne elementy podczas pracy

Współczesne kontrolery didżejskie służą do profesjonalnego odtwarzania muzyki jej miksowania oraz dodawania efektów specjalnych w czasie rzeczywistym. Urządzenia te pracuje na protokole MIDI za pomocą którego przesyłany jest do komputera sygnał zawierający dane o aktualnej konfiguracji urządzenia. (...)


Dee Jay, Kontrolery DJ

Odtwarzacze DJ CD czy kontroler midi?

Odtwarzacze DJ CD czy kontroler midi?

Głównym zadaniem didżeja jest nie tylko odpowiedni dobranie repertuaru do danej imprezy ale przede wszystkim sprawne miksowanie muzyki. Jeszcze kilka lat temu didżeje pracowali głównie na gramofonach didżejskich i odtwarzaczach didżejskich CD. Duża część didżejów rozpoczynało swoja przygodę (...)


Dee Jay, Kontrolery DJ, Odtwarzacze DJ (CD, MP3, DVD etc.)

Dee Jay - jaki interfejs audio wybrać?

Dee Jay - jaki interfejs audio wybrać?

Jaki interfejs audio wybraćPopularność systemów cyfrowych sprawia, że są one coraz częściej spotykane. Zamiast ciężkiego case z konsolą i płytami CD bądź vinylami ? lekki kontroler oraz komputer z muzyczną bazą w postaci plików mp3. Wszystkie te systemy działają dzięki jednej ważnej rzeczy ? (...)


Dee Jay, Kontrolery DJ


Pokaż wszystkie poradniki dla muzyków w grupie Kontrolery DJ

Wybrani producenci w grupie Kontrolery DJ

 • Native Instruments

  Native Instruments jest wiodącym producentem oprogramowania i sprzętu do komputerowej produkcji audio i DJ-a. Misją firmy jest opracowywanie innowacyjnych, w pełni zintegrowanych rozwiązań dla wszystkich stylów muzycznych i zawodów. Powstałe (...)


 • Numark

  Numark to międzynarodowy producent sprzętu dla DJ`ów. Numark tworzy urządzenia, które spełniają indywidualne potrzeby każdego DJ`a., Produkuje profesionalne odtwarzacze CD, gramofony oraz miksery od ponad 30 lat. Numark jest właścicielem marek (...)


 • Reloop

  Reloop zajmuje wysokie miejsce w wielu aspektach wśród światowych dostawców sprzętu DJ . Reloop jest jedną z najważniejszych marek na światowym rynku DJ. Zajmuje czołowe miejsce wśród europejskich producentów. Dzięki swojej filozofii produktu (...)


  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl