Słuchawki dla DJ'a

Rodzaje sprzętu, z którego korzysta DJ podczas zabawy lub nagrywania utworów muzycznych, są bardzo różnorodne i rozbudowane. Każde, nawet najdrobniejsze urządzenie oraz jego jakość ma wpływ na odtwarzanie i odsłuch muzyki. W ofercie, jaką proponuje sklep Muzyczny.pl, znajdziesz szeroki wybór sprzętu, jakim są słuchawki dla DJ’a. Wybierz najlepszy model dla siebie i podbij scenę muzyczną!

Najczęściej kupowane produkty w grupie Słuchawki dla DJ-a

Poradniki dla muzyków w grupie Słuchawki dla DJ-a

Jak wybrać słuchawki DJ?

Jak wybrać słuchawki DJ?

Dobry wybór słuchawek zapewni nie tylko ochronę przed hałasem z zewnątrz, ale także dobrą jakość dźwięku. Jednak sam zakup nie jest tak prosty i oczywisty, gdyż producenci wprowadzili na rynek wiele rodzajów słuchawek o różnych parametrach, a także wyglądzie. Odpowiedni dobór sprzętu nie tylko (...)


Dee Jay, Słuchawki dla DJ-a

Kryteria wyboru słuchawek ? cześć 1

Kryteria wyboru słuchawek ? cześć 1

Określenie naszych potrzeb Na rynku mamy dostępnych setki przeróżnych modeli słuchawek i wchodząc do sklepu ze sprzętem audio możemy się poczuć trochę zagubieni. To z kolei może doprowadzić do tego, że nasz wybór nie do końca będzie prawidłowy. Żeby uniknąć takiej sytuacji musimy przede wszystkim (...)


Sprzęt nagłośnieniowy, Słuchawki dla DJ-a, Słuchawki i akcesoria

Słuchawki studyjne a DJ?skie ? zasadnicze różnice

Słuchawki studyjne a DJ?skie ? zasadnicze różnice

Rynek sprzętu audio cały czas intensywnie się rozwija, wraz z nim dostajemy nowe technologię, jak i coraz ciekawsze rozwiązania.o samo dotyczy rynku słuchawek. Kiedyś nasi starsi koledzy mieli mocno ograniczony wybór, który balansował pomiędzy kilkoma modelami słuchawek do zastosowania tzw. (...)


Dee Jay, Słuchawki dla DJ-a, Słuchawki i akcesoria

Jakie słuchawki DJ′skie wybrać?

Jakie słuchawki DJ′skie wybrać?

Słuchawki są kolejnym ważnym elementem naszej konsoli. Ich wybór nie należy do najłatwiejszych.Czym się kierować oraz na co warto zwrócić uwagę kilka informacji w powyższym artykule. Nie zabraknie również odrobiny teorii dla wszystkich tych którzy chcą najbardziej optymalnie wykorzystać swój (...)


Dee Jay, Słuchawki dla DJ-a

Słuchawki i akcesoria - słuchawki studyjne a DJ′skie

Słuchawki i akcesoria - słuchawki studyjne a DJ′skie

Słuchawki studyjne a DJ′skie ? zasadnicze różniceRynek sprzętu audio cały czas intensywnie się rozwija, wraz z nim dostajemy nowe technologię, jak i coraz ciekawsze rozwiązania. To samo dotyczy rynku słuchawek. Kiedyś nasi starsi koledzy mieli mocno ograniczony wybór, który balansował pomiędzy (...)


Dee Jay, Słuchawki dla DJ-a, Słuchawki i akcesoria


Pokaż wszystkie poradniki dla muzyków w grupie Słuchawki dla DJ-a

Wybrani producenci w grupie Słuchawki dla DJ-a

 • AKG

  AKG Acoustics producent przewodowych i bezprzewodowych rozwiązań elektroakustycznych. Firma została założona w 1947 roku w Wiedniu przez Austriaków Rudolfa Goerike i Ernsta Plessa pod nazwą Akustische und Kino-Geräte Ges. m. b. H. AKG Acoustics (...)


 • Behringer

  Behringer, to niemiecka firma założona przez Uli Behringera. Od 15 lat na rynku światowym, systematycznie rozszerza swój asortyment. Behringer oferuje ogromną ilość efektów gitarowych, cyfrowych procesorów dźwięku, nagłośnienia, wzmacniaczy oraz (...)


 • Numark

  Numark to międzynarodowy producent sprzętu dla DJ`ów. Numark tworzy urządzenia, które spełniają indywidualne potrzeby każdego DJ`a., Produkuje profesionalne odtwarzacze CD, gramofony oraz miksery od ponad 30 lat. Numark jest właścicielem marek (...)


 • Reloop

  Reloop zajmuje wysokie miejsce w wielu aspektach wśród światowych dostawców sprzętu DJ . Reloop jest jedną z najważniejszych marek na światowym rynku DJ. Zajmuje czołowe miejsce wśród europejskich producentów. Dzięki swojej filozofii produktu (...)


 • Sennheiser

  Sennheiser został założony w 1945 roku kilka tygodni pod zakończeniu II Wojny Światowej przez Fritza Sennheisera (1920 - 2010) wraz z siedmiorgiem innych inżynierów z Uniwersytetu Hanowerskiego w laboratorium pod nazwą Laboratorium Wennebostel. (...)


  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl