Słuchawki dla DJ-a

Najczęściej kupowane produkty w grupie Słuchawki dla DJ-a

Wybrani producenci w grupie Słuchawki dla DJ-a

 • AKG

  AKG Acoustics producent przewodowych i bezprzewodowych rozwiązań elektroakustycznych. Firma została założona w 1947 roku w Wiedniu przez Austriaków Rudolfa Goerike i Ernsta Plessa pod nazwą Akustische und Kino-Geräte Ges. m. b. H. AKG Acoustics (...)


 • American Audio

  American Audio to firma wchodząca w skład grupy ADJ, która obejmuje pięć firm: American DJ, Elation Professional Lighting, Acclaim Lighting, American Audio i Global Truss. Łącznie firmy te zapewniają oświetlenie, dźwięk i specjalistyczne produkty (...)


 • Crono

  Crono to producent sprzętu audio, który przebojem zdobywa rynek muzyczny. W ofercie firmy znajdują się głównie aktywne zestawy głośnikowe, mikrofony dynamiczne, pojemnościowe, do wokalu oraz instrumentalne, do zastosowań scenicznych i studyjnych. (...)


 • Numark

  Numark to międzynarodowy producent sprzętu dla DJ`ów. Numark tworzy urządzenia, które spełniają indywidualne potrzeby każdego DJ`a., Produkuje profesionalne odtwarzacze CD, gramofony oraz miksery od ponad 30 lat. Numark jest właścicielem marek (...)


 • Pioneer

  Nasza filozofia korporacyjna to „Wprowadzać innowacje, inspirować i bawić”, a nasza wizja to „Być liderem w wzbogacaniu życia dzięki technologii muzycznej”. W tym celu słuchamy naszych klientów, pracowników i światowej (...)


  Słuchawki dla DJ-a w naszym sklepie muzycznym

  Kolejnym elementem naszego zestawu DJ bez którego nie możemy się obyć są dobre słuchawki. Najczęściej służą nam do odsłuchu konkretnego utworu lub beatmatching’u. W naszym sklepie muzycznym znajdą Państwo bogatą ofertę słuchawek w różnych przedziałach cenowych.

  Istnieje wiele kryteriów, jak powinno dobierać się właściwe słuchawki a o tym nieco niżej.

  Na co warto zwrócić uwagę kupując słuchawki
  W przypadku słuchawek DJ przede wszystkim powinniśmy wybrać model zamknięty. Jest to taki typ sprzętu, który po założeniu na głowę izoluje wszystkie dźwięki z zewnątrz pozwalając nam dokładnie usłyszeć odtwarzany utwór.

  Dodatkowo warto zwrócić uwagę na jakość wykonania. Słuchawki będą wielokrotnie zdejmowane i zakładane, narażone na uszkodzenia, zatem ich wytrzymałość mechaniczna musi być na wysokim poziomie.
  Warto też podkreślić, iż istotnym parametrem jest jakość brzmienia. Powinna być jak najbardziej neutralna lub taka jaka nam odpowiada, gdyż w ciągu imprezy będziemy bardzo często je użytkować, a drażniący dźwięk wpływa niekorzystnie na nasz słuch.

  Najważniejszą kwestią jednak z wszystkich wymienionych powyżej jest wygoda. Nasze nowe słuchawki muszą być dokładnie takie, jakie chcemy aby były. Muszą być bardzo wygodne oraz dobrze dopasowywać się do naszego ucha, ze względu na częste i długie użytkowanie.

  Modele warte uwagi
  Tak naprawdę każde słuchawki spełniające wymienione wyżej kryteria są godne uwagi. Jednak ze względu na ilość tego typu sprzętu na rynku, najlepiej wybierać spośród takich marek jak: Pioneer, Denon, Reloop, AKG, Numark, Sennheiser, Ultrasone.

  Z modeli bardziej budżetowych, warto wyróżnić AKG K518. Słuchawki te oferują w swojej niskiej cenie przyzwoitą jakość dźwięku, dobre wykonanie oraz nowoczesny wygląd. Minusem jest podwójny kabel, ale podsumowując wszystko w tym przedziale cenowym naprawdę warto w nie zainwestować.

  Alternatyw w tym budżecie naprawdę jest sporo i ciężko było by wymienić wszystkie. Warto również wspomnieć o poradnikach w naszym sklepie muzycznym. Zachęcamy do zapoznawania się z nimi, gdyż znajduje się tam znacznie więcej przydatnych wskazówek i rad.

  Czy wiedziałeś że... obecnie przez DJ różnej sławy stosowane są nie tylko słuchawki nauszne, zamknięte? Pewna część muzyków stosuje douszne (dokanałowe). Trzeba jednak przyznać że ten typ jak każdy nie jest pozbawiony wad.

  Niewielkie rozmiary, połączone z minimalistycznym wyglądem mają delikatny wpływ na brzmienie, a szczególnie rejestr najniższych częstotliwości.

  Podsumowanie
  Słuchawki będą nam towarzyszyć na każdej prowadzonej przez nas imprezie. Warto podkreślić, iż w tym wypadku walory brzmieniowe są ważne, lecz nie najważniejsze. Decydując się na konkretny model zalecamy zwrócić szczególną uwagę na wygodę oraz jakość wykonania.

  Jeśli niestety z pewnych przyczyn nie możemy przymierzyć się do konkretnego modelu osobiście, warto poszukać opinii w Internecie na sprawdzonych portalach muzycznych.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl