Akcesoria

Polecane instrumenty muzyczne i sprzęt muzyczny

Najczęściej kupowane produkty w grupie Akcesoria

Wybrani producenci w grupie Akcesoria

 • American DJ

  American DJ począwszy od 1985 roku zajmowała się dostawą sprzętu oświetleniowego. Aktualnie powstała Grupa ADJ, która obejmuje pięć firm: American DJ, Elation Professional Lighting, Acclaim Lighting, American Audio i Global Truss. Łącznie firmy te (...)


 • Gravity

  Design i jakość idą tu ręka w rękę. Każdy, kto regularnie używa na scenie lub w studiu statywów do mikrofonów, głośników, świateł, instrumentów itp. wie, czym wyróżnia się dobry statyw – stabilnością, wytrzymałością, długowiecznością, (...)


 • K&M

  K&M założona ponad 70 lat temu w branży muzycznej, reprezentuje wyrafinowany sprzęt o doskonałej jakości. Ich produkty wyróżniają się innowacyjnym designem, funkcjonalnością i trwałością. Jako jeden z wiodących na świecie dostawców stojaków (...)


 • Monacor

  Monacor Polska Sp. z o. o. działa w strukturach międzynarodowego koncernu Monacor International GmbH, mającego swoją siedzibę w Bremie, w Niemczech, jako jeden z 25 europejskich przedstawicielstw koncernu., Początki działalności Monacor Polska (...)


 • Reloop

  Reloop zajmuje wysokie miejsce w wielu aspektach wśród światowych dostawców sprzętu DJ . Reloop jest jedną z najważniejszych marek na światowym rynku DJ. Zajmuje czołowe miejsce wśród europejskich producentów. Dzięki swojej filozofii produktu (...)


  Pokaż wszystkie produkty w podgrupach

  Akcesoria w naszym sklepie muzycznym

  Akcesoria dla DJ przydatne są każdemu miłośnikowi muzyki. Są to elementy, które potrafią znakomicie umilić nam życie. W tym dziale zależności od potrzeb znajdą Państwo szeroki wybór segregatorów na płyty, slipmat, stanowisk dla DJ oraz różne środki do pielęgnacji płyt.

  Segregatory do płyt
  W tym dziale znajdziemy segregatory oraz folie ochronne na nasze płyty. Oferujemy wysokiej jakości produkty marki Glorious, zarówno na płyty CD jak i klasyczne winyle.

  Slipmaty
  Slipmata, czyli kawałek okrągłego, śliskiego materiału, który podkładany jest na talerzu gramofonu pod płytę winylową. Używany przez DJ zamiast zwykłych gumowych podkładek w celu zmniejszenia tarcia, ułatwienia scratchowania i miksowania. Dzięki niej płyta nie rysuje się i można nią wykonywać szybkie ruchy w przód i tył.
  W naszej ofercie znajduje się wiele ciekawych modeli, które uatrakcyjnią wygląd oraz podkreślą charakter twojej konsoli.

  Stanowiska DJ
  Oferujemy wiele przydatnych akcesoriów które z pewnością umilą pracę każdemu mobilnemu DJ. W ofercie znajdują się produkty samych wybitnych producentów, m.in.: Adam Hall, Accu Case, American DJ, Numark, Athletic, Stim.

  W zależności od tego, czego potrzebujemy, dostępne są stand’y pod notebooka, case z dodatkową półką umożliwiającą umieszczenie dodatkowego urządzenia jak i również mobilne stanowiska DJ’skie.
  Składają się z profesjonalnego stołu oraz zintegrowanego razem z nim statywów i belką na której możemy umieścić oświetlenie. W przypadku gdy korzystamy z dodatkowych statywów możemy również zakupić wersję bez statywów i belki
  .
  Środki do pielęgnacji płyt
  W tym dziale znajdziemy specjalne systemy czyszczące płyty CD oraz DVD. Delikatne środki wpływają na jakości odtwarzania oraz zwiększają prawdopodobieństwo uchronienia nas przed przypadkowymi błędami odczytu naszych płyt.

  Czy wiedziałeś że... stosując mobilne stanowisko nie musimy kupować dodatkowych statywów oraz różnych elementów na nasze oświetlenie gdyż mamy wszystko w jednym? Dzięki takiemu rozwiązaniu sprzęt zajmuje nam mniej miejsca, mniej dźwigamy i mamy wszystko pod ręką.

  Podsumowanie
  W zależności od naszych potrzeb, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Jak wcześniej wspomniałem, w ofercie znajdziemy wiele urządzeń, przedmiotów oraz gadżetów z ciekawymi rozwiązaniami, które pomogą nam w codziennym życiu, jak i również wzbogacą atrakcyjność oraz funkcjonalność naszej konsoli.

  Zapraszamy do zapoznania się z innymi artykułami, gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji, wad oraz zalet wielu produktów oraz różnych rozwiązań.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl