Aroma AT 02 tuner do gitary - WYPRZEDAŻ

Aroma AT 02 tuner do gitary - WYPRZEDAŻ
  • Aroma AT 02 tuner do gitary - WYPRZEDAŻ
  • Aroma AT 02 tuner do gitary - WYPRZEDAŻ
Producent:Aroma
Id towaru / Kod:133091 / AROMA-AT02
Stan magazynu: Towar dostępny
6 szt. na magazynie
Inne oznaczenia produktu:Aroma AT 02 guitar tuner, Aroma AT02, AT02
Opiekun produktu:
Kup towar w sklepie stacjonarnym!
Przyjedź do naszego nowego sklepu, znajdziesz w nim pomocny i przyjazny personel, który doskonale zna asortyment.

Muzyczny.pl
ul. Muzyczna 1
55-330 Błonie k. Wrocławia, gm. Miękinia


Sklep muzyczny czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-17 i w soboty w godz. 10-16.

gps 51.158576, 16.739311
(+51° 9' 30.87", +16° 44' 21.52")
https://maps.google.com.

Aroma AT 02

Aroma AT-02

Nauka gry na gitarze na początku sprawia wiele trudności, szczególnie jeśli uczymy się na własną rękę. Możemy jednak korzystać z różnorodnych poradników, zarówno tych płatnych, dostępnych w formie poradnika czy płyty CD, jak i darmowych, które możemy znaleźć w internecie. Zarówno na forach internetowych jak i innych stronach możemy znaleźć wiele rad dla początkujących muzyków, a jedną z nich jest zakup stroika gitarowego. Warto to zrobić jak najwcześniej, najlepiej wraz z zakupem samego instrumentu. Dlaczego stroik gitarowy jest zdaniem wielu gitarzystów najważniejszym wśród akcesoriów gitarowych?

Gitarę należy stroić przed każdą grą. To ważne, ponieważ nieprawidłowo nastrojona gitara nie tylko brzmi źle, ale także przy większym rozstrojeniu nie posiada dźwięków w miejscach w których powinna. Poza tym bardzo ważne jest to aby kształtować nasz słuch, a możemy to robić po prostu grając na prawidłowo nastrojonym instrumencie, ponieważ wówczas zwyczajnie się osłuchujemy. Strojenie gitary na własny słuch jest jednak zadaniem bardzo trudnym i czasochłonnym, szczególnie dla osoby, która dopiero uczy się grać, a w większości przypadków takie strojenie jest zwyczajnie niedokładne. Na szczęście możemy posiłkować się tunerem gitarowym takim jak Aroma AT 02, który jest bardzo dokładny, prosty w obsłudze i jednocześnie tani. Wystarczy włączyć urządzenie i szarpnąć wybraną przez nas strunę, a stroik poinformuje nas czy powinniśmy ją poluzować, naciągnąć czy zostawić bez zmian. Następnie wystarczy postąpić w taki sposób z każdą kolejną struną i po chwili będziemy mogli cieszyć się dźwiękiem prawidłowo nastrojonej gitary. Stroik Aroma AT 02 jest niewielki, więc możemy bez trudu schować go do plecaka lub pokrowca z gitarą. Urządzenie zasilane jest za pomocą dwóch baterii AAA.

• Tuner wyposażony w 9 diod LED
• Wbudowany mikrofon
• Zasilanie: 2 baterie AAA
• Obudowa wykonana z tworzywa sztucznego
• Kolor: czarny

Uwaga! Brak baterii w zestawie. Bateria Panasonic LR06 1.5V AAA do nabycia osobno.

Opinie o produkcie Aroma AT 02 tuner do gitary - WYPRZEDAŻ

JAG

Wszystko zgodnie z opisem. Działa poprawnie (czasami po zestrojeniu każdej struny osobno trzeba troszeczkę dostroić jako akord). Szybka dostawa. Kontakt bezproblemowy

Dodaj opinię o produkcie

Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl