Behringer Xenyx 302USB mikser

Behringer Xenyx 302USB mikser
  • Behringer Xenyx 302USB mikser
  • Behringer Xenyx 302USB mikser
  • Behringer Xenyx 302USB mikser
  • Behringer Xenyx 302USB mikser
  • Behringer Xenyx 302USB mikser
Producent:Behringer
Id towaru / Kod:138344 / BEH-XX-302USB
Stan magazynu: 0 szt.
Inne oznaczenia produktu:Behringer Xenyx 302USB mixer, Behringer XX-302USB, Behringer XX 302USB, Behringer XX302USB, XX-302USB, XX 302USB, XX302USB
Opiekun produktu:

Uwaga! Cena tego towaru mogła ulec zmianie. Aktualną cenę oraz czas oczekiwania ustalisz z opiekunem produktu.

cena brutto

249.00 zł

Behringer Xenyx 302USB

Behringer Xenyx 302 USB

W dawnych czasach w celu nagrania własnej muzyki w dobrej jakości dźwięku, konieczna była wizyta w profesjonalnym studiu nagrań. Dziś profesjonalni muzycy również obierają tą ścieżkę, ponieważ gwarantuje ona najlepszą jakość dźwięku, jednak wcale nie musi to oznaczać, ze nie możemy nagrać muzyki we własnym domu w taki sposób, aby móc cieszyć się czystym i głębokim brzmieniem. Dziś dzięki bardzo szerokiej palecie sprzętu do nagrywania jaki jest dostępny w sklepie muzycznym, możemy za stosunkowo niską kwotę stworzyć własne domowe studio nagrań i zająć się homerecordingiem. Jaki sprzęt będzie nam potrzebny?

Do wyboru mamy bardzo wiele różnego sprzętu do nagrywania, a każdy z nich oferuje różne możliwości, które lepiej lub gorzej sprawdzą się w zależności od tego jakie instrumenty chcemy nagrać. Jeśli zależy nam na dużej kontroli dźwięku, warto pomyśleć o mikserze. Dobrym wyborem na początek będzie mikser Behringer Xenyx 302 USB, który ceniony jest za bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Urządzenie posiada wbudowany interfejs USB, dzięki czemu można podłączyć mikser do komputera, a następnie wpiąć do miksera na przykład gitarę elektryczną poprzez przewód instrumentalny. Po chwili będziemy mogli rozpocząć nagrywanie. Co więcej, dzięki wbudowanemu interfejsowi możemy użyć któregoś z wielu dostępnych programów służących do symulacji wzmacniaczy i efektów gitarowych, dzięki czemu będziemy mieli bardzo duży wpływ na to jak zabrzmi nasz instrument. Mikser posiada także wejście na mikrofon, co pozwoli na bardzo wygodne nagrywanie instrumentów akustycznych czy linii wokalnych. Sprzęt jest niewielki, dlatego może być w łatwy sposób zabierany w podróż a następnie używany w innym pomieszczeniu. Dzięki temu poza instrumentem potrzebny będzie tylko ten niewielki mikser i laptop, aby móc w szybki sposób stworzyć własne studio nagrań.

Specyfikacja techniczna: Behringer Xenyx 302USB

Ilość kanałów5
Ilość kanałów mikrofono-liniowych1
Ilość kanałów stereo2
Korektor graficznytak
Zasilanie Phantom 48Vnie
Kompresornie
Procesor efektównie
Możliwość montażu w rackunie
Interface audiotak
Odtwarzacz USB/MP3nie
Bluetoothnie
Podgrupynie
Wymiary46 x 114 x 136 mm
Waga0.40 kg

Filmy o Behringer Xenyx 302USB na Youtube

Behringer Xenyx 302USB

Opinie o produkcie Behringer Xenyx 302USB mikser

Aprim

Produkt w pełni spełnia nasze oczekiwania, łatwa i intuicyjna obsługa, bardzo dobre wykonanie.

Dodaj opinię o produkcie

Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl