Ustroje akustyczne

Bardzo ważnym elementem każdego profesjonalnego, jak i domowego studia nagraniowego są ustroje akustyczne. Używa się ich niezależnie od tego, czy w produkcji jest wykorzystywany wokal, żywe instrumenty lub nagranie powstaje z pomocą komputera. Ustroje akustyczne wspomagają poprawę dźwięku oraz akustyki w pomieszczeniu. Sprawdź ofertę sklepu Muzyczny.pl i wybierz jeden z naszych produktów!

Sortowanie

Cena

od
do


Liczba na stronie:

Najczęściej kupowane produkty w grupie Ustroje akustyczne

Wybrani producenci w grupie Ustroje akustyczne

 • Adam Hall

  Adam Hall jest Niemiecką firmą produkcyjno–handlową działającą od 30 lat na rynku europejskim i posiadającą w swojej ofercie bardzo szeroką gamę produktów dla branży muzycznej. W ofercie między innymi:, - kolumny LD pasywne i aktywne, - (...)


 • Alpha Audio

  Marka ALPHA AUDIO należy do znanej na całym świecie firmy GEWA oferującej sprzęt i akcesoria audio, które bardzo często kupowane są zarówno przez początkujących jak i doświadczonych muzyków. Oferowane przez firmę słuchawki sprawiają, że dźwięk jest (...)


 • Marantz

  Marantz to amerykański producent, który w latach siedemdziesiątych XX wieku stała się jedną z najbardziej zasłużonych w świecie profesjonalnych rozwiązań audio. Początkowo firma zajmowała się głównie sprzętem HI-FI, obecnie w ofercie znajdziemy (...)


 • Proel

  Naszym celem jest udostępnienie każdemu najlepszego rozwiązania audio, wideo, oświetleniowego i narzędzi muzycznych. Nadal rozwijamy codziennie nowe platformy i działy, aby nadal tworzyć wartość wokół naszych marek dzięki zharmonizowanemu portfolio (...)


  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl