Rejestratory i odtwarzacze audio, video

Sortowanie

Cena

od
do


Polecane instrumenty muzyczne i sprzęt muzyczny

Najczęściej kupowane produkty w grupie Rejestratory i odtwarzacze audio, video

Wybrani producenci w grupie Rejestratory i odtwarzacze audio, video

 • Adam Hall

  Adam Hall jest Niemiecką firmą produkcyjno–handlową działającą od 30 lat na rynku europejskim i posiadającą w swojej ofercie bardzo szeroką gamę produktów dla branży muzycznej. W ofercie między innymi:, - kolumny LD pasywne i aktywne, - (...)


 • American Audio

  American Audio to firma wchodząca w skład grupy ADJ, która obejmuje pięć firm: American DJ, Elation Professional Lighting, Acclaim Lighting, American Audio i Global Truss. Łącznie firmy te zapewniają oświetlenie, dźwięk i specjalistyczne produkty (...)


 • Marantz

  Marantz to amerykański producent, który w latach siedemdziesiątych XX wieku stała się jedną z najbardziej zasłużonych w świecie profesjonalnych rozwiązań audio. Początkowo firma zajmowała się głównie sprzętem HI-FI, obecnie w ofercie znajdziemy (...)


 • Rode

  Dzięki postępowi technologicznemu i względnie niskiemu kosztowi sprzętu dla entuzjastów nagrywania w domu, który osiągnął nowy poziom w latach 90., przygotowano scenę dla wejścia niedrogiego, wysokiej jakości mikrofonu. Po zakupie mikrofonu z Chin (...)


 • Sabian

  Sabian kanadyjski producent talerzy perkusyjnych, jeden z liderów rynku. Firma powstała 1981 roku w Meductic w Nowym Brunszwiku z inicjatywy Roberta Zildjiana syna Avedisa Zildjiana III prezesa firmy Zildjian., Nazwa firmy Sabian pochodzi od dwóch (...)


 • Tascam

  Przez dziesięciolecia TASCAM był wybierany przez muzyków, inżynierowie i profesjonaliści z całego świata łącząc wiodącą w branży wierność z legendarną niezawodnością. Dzięki rozwiązaniom zaprojektowanym dla oszałamiającej gamy aplikacje audio i (...)


 • ZooM

  ZOOM to założony 1990 japoński producent efektów elektronicznych. Oferuje cyfrowe przenośne studia nagrań, rhytmtraki oraz procesory i multiefekty do gitar akustycznych,elektrycznych i basowych., , (...)


  Rejestratory i odtwarzacze audio, video w naszym sklepie muzycznym

  Sklep muzyczny warto odwiedzić nie tylko w celu kupna instrumentu lub akcesoriów do niego, ale także jeśli potrzebujemy sprzętów do nagrywania. Nagrywanie muzyki kojarzy nam się najczęściej z mikrofonami, ale sposobów na rejestrowanie swojej muzyki jest wiele, a jednym z nich jest rejestrator cyfrowy.
  Rejestrator cyfrowy to niewielkie, przenośne urządzenie, za pomocą którego możemy nagrać dźwięk z bardzo wysoką jakością na co pozwala wbudowany mikrofon lub kilka mikrofonów, co jest zależne od modelu. Rejestrator to bardzo przydatne urządzenie dla wszystkich muzyków, którzy mają potrzebę szybkiego nagrania, na przykład wtedy gdy wpadną na pomysł, który chcą szybko uwiecznić. Wysoka jakość nagrywania sprawia, że taki sprzęt może z powodzeniem służyć do domowego nagrywania lub nagrań w plenerze. Rejestrator cyfrowy znajdzie uznanie nie tylko wśród muzyków, lecz także wśród studentów chcących nagrać wykład, lub kogokolwiek, komu zależy na przenośnym sprzęcie do nagrywania w wysokiej jakości.

  Wybrany sprzęt
  Jest wiele rejestratorów na rynku, a każdy czymś się różni. Niektóre mają większą ilość mikrofonów, inne mają większość ilość miejsca na nagrania, ale każdy z nich posiada jedną wspólną cechę – wysoką jakość. Właśnie na tej płaszczyźnie producenci prowadzą najbardziej zażarty wyścig, dzięki czemu klient ma powód do zadowolenia, ponieważ dzięki temu zyskujemy coraz lepszy sprzęt.
  Jaki rejestrator będzie odpowiedni na początek? Bardzo dobrym wyborem jest model Zoom H1 V2, który nagrywa jednocześnie na dwóch śladach, nagrywa w formatach mp3 i Wav, posiada głośnik oraz wejście mikrofonowe, dzięki czemu mamy możliwość używania zewnętrznego mikrofonu, co znacznie zwiększa możliwości tego sprzętu. Rejestrator cyfrowy Zoom H1 V2 jest bardzo często wybierany i polecany ze względu na świetny stosunek swojej ceny do bardzo wysokiej jakości nagrywania i wykonania.
  Na jednym rejestratorze się nie kończy, ponieważ niektórym zależy na w pełni profesjonalnym sprzęcie, a tego na szczęście nie brakuje. Doskonałym rejestratorem cyfrowym jest Roland R 05, który charakteryzuje się bardzo wysoką jakością nagrywania, a możliwość podłączenia zewnętrznego mikrofonu daje większe możliwości. Roland R 05 może nagrywać bez przerwy przez 16 godzin i odtwarzać przez 30 godzin, co jest bardzo dobrym wynikiem. Jeżeli zależy nam na profesjonalnym sprzęcie, dzięki któremu nasze nagrania będą posiadały bardzo dobrą jakość, to rejestrator cyfrowy Roland R 05 jest właśnie tym czego potrzebujemy.

  Podsumowanie
  Rejestratory cyfrowe mogą służyć do wielu celów. Doceniają je muzycy poszukujący przenośnego sprzętu do nagrywania w jak najwyższej jakości, doceniają je ci, którym zależy na szybkim zarejestrowaniu pomysłów i motywów muzycznych, które w danym momencie przyjdą im do głowy, a także ci, którzy nie są związani z muzyką i potrzebują dyktafonu, który pozwoli na nagrywanie czyste i wyraźne. Rejestratory Zoom H1 V2 i Roland R 05 zachwycają jakością i wykonaniem, ale są tylko namiastką tego jakie rejestratory można znaleźć na naszym rynku.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl