Rejestratory i odtwarzacze audio, video

Przekształć dźwięk w plik cyfrowy. Wykorzystaj rejestrator audio, aby szybko, wygodnie i intuicyjnie nagrywać swoje pomysły muzyczne, a potem rozbudowywać je do pełnych kompozycji. Bardzo dobra jakość nagrywania sprawia, że możesz wykorzystać sprzęt w domu, ale także do nagrań w plenerze. Rejestrator audio, którego szukasz, znajduje się właśnie w tej kategorii i idealnie sprawdzi się dla każdego miłośnika muzyki bez względu na poziom zaawansowania. W tym dziale znajdziesz też najwyżej klasy rejestratory video, akcesoria do rejestratorów czy odtwarzacze audio-video. Wszystkie dostępne tu produkty zbierają pozytywne opinie od użytkowników przede wszystkim za świetny stosunek jakości do ceny oraz wysoką jakość nagrywania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Muzyczny.pl.

Sortowanie

Cena

od
do


Polecane instrumenty muzyczne i sprzęt muzyczny

Najczęściej kupowane produkty w grupie Rejestratory i odtwarzacze audio, video

Poradniki dla muzyków w grupie Rejestratory i odtwarzacze audio, video


Pokaż wszystkie poradniki dla muzyków w grupie Rejestratory i odtwarzacze audio, video

Wybrani producenci w grupie Rejestratory i odtwarzacze audio, video

 • Adam Hall

  Adam Hall jest Niemiecką firmą produkcyjno–handlową działającą od 30 lat na rynku europejskim i posiadającą w swojej ofercie bardzo szeroką gamę produktów dla branży muzycznej. W ofercie między innymi:, - kolumny LD pasywne i aktywne, - (...)


 • American Audio

  American Audio to firma wchodząca w skład grupy ADJ, która obejmuje pięć firm: American DJ, Elation Professional Lighting, Acclaim Lighting, American Audio i Global Truss. Łącznie firmy te zapewniają oświetlenie, dźwięk i specjalistyczne produkty (...)


 • Audac

  To, czego doświadczamy zmysłami, nadaje życiu sens. W rzeczywistości można powiedzieć, że poprzez cechy mowy i muzyki, których doświadczamy, poznajemy wyższe wartości życia. To tylko jeden z powodów, dla których w AUDAC znajdziesz zamiłowanie do (...)


 • LD Systems

  Każdy użytkownik urządzeń marki LD Systems® doświadcza wolności, jaką daje realizowanie pomysłów dźwiękowych według własnych wyobrażeń. Dlatego mówimy: „LD Systems – free your sound“. Liczne serie produktów nagłośnieniowych (...)


 • Marantz

  Marantz to amerykański producent, który w latach siedemdziesiątych XX wieku stała się jedną z najbardziej zasłużonych w świecie profesjonalnych rozwiązań audio. Początkowo firma zajmowała się głównie sprzętem HI-FI, obecnie w ofercie znajdziemy (...)


 • Reloop

  Reloop zajmuje wysokie miejsce w wielu aspektach wśród światowych dostawców sprzętu DJ . Reloop jest jedną z najważniejszych marek na światowym rynku DJ. Zajmuje czołowe miejsce wśród europejskich producentów. Dzięki swojej filozofii produktu (...)


 • Roland

  Roland to jedna z największych firm działających w światowym elektronicznym przemyśle muzycznym, która powstała 18 kwietnia 1972 roku w Osace. Celem założycieli była produkcja instrumentów muzycznych z zastosowaniem elektronicznej technologii. Aby (...)


 • Tascam

  Przez dziesięciolecia TASCAM był wybierany przez muzyków, inżynierowie i profesjonaliści z całego świata łącząc wiodącą w branży wierność z legendarną niezawodnością. Dzięki rozwiązaniom zaprojektowanym dla oszałamiającej gamy aplikacje audio i (...)


 • ZooM

  ZOOM to ceniony japoński producent sprzętu muzycznego, którego korzenie sięgają 1990 roku. Firma ta jest znana z innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie efektów elektronicznych, oferując kompleksowe narzędzia dla muzyków na całym świecie. Jako pionier (...)


  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl