Ochrona słuchu, zatyczki

Muzyku zadbaj o swoje zdrowie
Często słyszymy powiedzenie, że zdrowie jest najważniejsze. Dużo na ten temat się mówi, dużo słyszy i każdy ma swoją jakąś mądrość. Niestety jest też tak, że wszystko sami wiemy, ale rzadko kiedy sami potrafimy zadbać o siebie. Najczęściej jest tak, że dopóki nic nam nie dolega i nie odczuwamy jakiś dolegliwości, to też specjalnie nic z tym nie robimy. A w wielu przypadkach moglibyśmy uniknąć pewnych schorzeń a wręcz nieodwracalnych uszkodzeń.

Polecane instrumenty muzyczne i sprzęt muzyczny

Najczęściej kupowane produkty w grupie Ochrona słuchu, zatyczki

Wybrani producenci w grupie Ochrona słuchu, zatyczki

 • Alpine

  Holenderska firma Alpine Hearing Protection oferuje najszerszą gamę produktów do ochrony słuchu. W ofercie firmy znajduje się szeroka gama ochronników słuchu przydatnych w każdej sytuacji. Alpine to odpowiednia ochrona słuchu podczas spania, jazdy (...)


 • Ibanez

  Marka Ibanez jest częścią koncernu Hoshino Gakki, który w 1908 r. rozpoczął swoją działalność w sprzedaży instrumentów muzycznych, jako dział firmy prowadzącej sieć księgarni – Hoshino Shoten. Produkcję gitar i akcesoriów muzycznych (...)


 • Zildjian

  Avedis Zildjian Company jedna z największych na świecie firm zajmujących się produkcją talerzy perkusyjnych. Firma powstała w 1623 roku w Stambule w Turcji, obecnie jej siedziba znajduje się w USA. Od 385 lat rodzina Zildjian dostarcza perkusistom (...)


  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl