Zestawy nagłośnieniowe

Zestaw nagłośnieniowy jest wyposażony we wszystko, czego potrzebujesz, aby wypełnić muzyką dowolną przestrzeń! Stacjonarne i mobilne zestawy nagłośnieniowe, statywy kolumnowe z kablami i torbami transportowymi, pozwolą Ci na prawidłowe rozmieszczenie głośników, a dodatkowo na ewentualną ochronę ich przed wilgotnym podłożem. Zestawy nagłaśniające dostępne w tej kategorii to profesjonalny sprzęt, który umożliwi Ci łatwe i szybkie nagłośnienie sal i plenerów. Biorąc pod uwagę opinie użytkowników, zestawy nagłośnieniowe to także doskonałe rozwiązanie dla podróżujących muzyków, zespołów, oraz restauratorów, a także właścicieli pubów czy kawiarni. Zestawy nagłaśniające dostępne w ofercie sklepu Muzyczny.pl mają też najlepszy stosunek jakości do ceny.

Sortowanie

Cena

od
do


Liczba na stronie:

Najczęściej kupowane produkty w grupie Zestawy nagłośnieniowe

Wybrani producenci w grupie Zestawy nagłośnieniowe

 • HK Audio

  W ciągu ostatnich dwudziestu lat nazwa HK Audio stała się w Europie synonimem najwyższej jakości systemów nagłośnienia na żywo. Wyprodukowane w Niemczech, systemy te są produktem życiowej pasji i dążenia do wizji - dążenia do zapewnienia (...)


 • JBL

  JBL to amerykańska firma należąca do koncernu Harman International. Została założona w 1946 roku i początkowo produkowała głośniki oraz związaną z tym elektronikę. Obecnie firma zajmuje się projektowaniem oraz produkcją sprzętu audio na światową (...)


 • LD Systems

  Każdy użytkownik urządzeń marki LD Systems® doświadcza wolności, jaką daje realizowanie pomysłów dźwiękowych według własnych wyobrażeń. Dlatego mówimy: „LD Systems – free your sound“. Liczne serie produktów nagłośnieniowych (...)


 • Mackie

  Mackie to amerykański producent sprzętu audio. Korzenie firmy sięgają początku lat 90-tych XX wieku, kiedy to Greg Mackie powołał do życia firmę Mackie Designs, Inc. Bardzo dobra jakość i atrakcyjne ceny konstruowanych i budowanych przez Grega (...)


 • Proel

  Naszym celem jest udostępnienie każdemu najlepszego rozwiązania audio, wideo, oświetleniowego i narzędzi muzycznych. Nadal rozwijamy codziennie nowe platformy i działy, aby nadal tworzyć wartość wokół naszych marek dzięki zharmonizowanemu portfolio (...)


  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl