Zestawy nagłośnieniowe

Sortowanie

Cena

od
do


Liczba na stronie:

Najczęściej kupowane produkty w grupie Zestawy nagłośnieniowe

Wybrani producenci w grupie Zestawy nagłośnieniowe

 • Crono

  Crono to producent sprzętu audio, który przebojem zdobywa rynek muzyczny. W ofercie firmy znajdują się głównie aktywne zestawy głośnikowe, mikrofony dynamiczne, pojemnościowe, do wokalu oraz instrumentalne, do zastosowań scenicznych i studyjnych. (...)


 • Fender

  Fender to wiodący na światowym rynku producent gitar i wzmacniaczy, a sama nazwa jest nierozłącznie związana z historią współczesnego przemysłu muzycznego. Instrumenty marki Fender takie jak: Telecaster, Stratocaster, Precision Bass czy Jazz (...)


 • Gemini

  Firma Gemini powstała w 1974 roku w New Jersey. Początkowo odbiorcami produktów Gemini byli głownie Dee Jaye, którzy docenili jakość i przystępną cenę. Dziś w ofercie tego amerykańskiego producenta znaleźć możemy także sprzęt i akcesoria audio oraz (...)


 • JBL

  JBL to amerykańska firma należąca do koncernu Harman International. Została założona w 1946 roku i początkowo produkowała głośniki oraz związaną z tym elektronikę. Obecnie firma zajmuje się projektowaniem oraz produkcją sprzętu audio na światową (...)


 • Joyo

  Joyo Technology Co. to grupa ludzi, których założeniem jest tworzenie nowoczesnego produktu z eleganckim designem i możliwościami rodem z następnego stulecia. Tunery, metronomy, efekty i wzmacniacze Joyo odzwierciedlają doskonałą wiedzę techniczną (...)


 • LD Systems

  Każdy użytkownik urządzeń marki LD Systems® doświadcza wolności, jaką daje realizowanie pomysłów dźwiękowych według własnych wyobrażeń. Dlatego mówimy: „LD Systems – free your sound“. Liczne serie produktów nagłośnieniowych (...)


 • Stagg

  Stagg Music to belgijska firma produkująca szeroki asortyment instrumentów i akcesoriów muzycznych. Produkty firmy są popularne w Europie ze względu na ich niskie ceny. Oferta tej firmy jest skierowana w pierwszej kolejności do początkujących (...)


 • Yamaha

  Od roku 1887, firma Yamaha (później Nippon Gakki Ltd.) zaczęła produkować organy piszczałkowe, jej nieprzerwany wzrost doprowadził do tego, iż stała się największym na świecie producentem instrumentów muzycznych, ale również wiodącym i liczącym się (...)


  Zestawy nagłośnieniowe w naszym sklepie muzycznym

  Zestawy nagłośnieniowe wyposażone we wszystko, co potrzebne by wypełnić muzyką dowolną przestrzeń. Stacjonarne i mobilne zestawy nagłośnieniowe, statywy kolumnowe z kablami i torbami transportowymi, pozwalające na prawidłowe rozmieszczenie głośników oraz ew. ochronę ich przed wilgotnym podłożem, to sprzęt pozwalający na łatwe i szybkie nagłośnienie sal i plenerów, doskonałe dla podróżujących muzyków, zespołów, oraz restauratorów i właścicieli pubów czy kawiarni.

  Stacjonarne zestawy nagłośnieniowe, takie jak Apart Lounge, to dopasowane do siebie zestaw głośników i wzmacniacz pozwalające nagłośnić, dobrej jakości dźwiękiem lokale gastronomiczne, sklepy itp. lokale. Ponieważ wszystkie elementy takiego zestawu są uprzednio skonfigurowane przez producenta, użytkownik jest uwolniony od walki ze sprzętem i nie musi martwić się, o jakość dźwięku ani przesterowania przy dużych głośnościach.

  Mobilne zestawy nagłośnieniowe, składają się z powermiksera, oraz zestawu kolumn głośnikowych, zamkniętych w wytrzymałych obudowach. Zastosowanie powermiksera pozwala ograniczyć ilość użytych kabli do minimum, czyniąc zestaw łatwym w transporcie i umożliwiając szybkie oraz bezproblemowe użycie.

  Zestawy mobilne mogą przybrać postać poręcznej walizki na kółkach, w której kolumna głośnikowa i powermikser zostały zintegrowane. Tego typu urządzenia są niedrogie, bardzo poręczne, a wbudowane akumulatory pozwalają na użytkowanie bez dostępu do sieci. Doskonałym przykładem tego typu urządzeń jest Gatt Audio Monty 8, LD System Road Jack 8 i 10, czy Joyo JPA-862.

  Wartym wzmianki urządzeniem jest Fender Passport Mini- wzmacniacz formie niewielkiej walizki, idealny do nagłośnienia ulicznych występów.

  Poszukującym lepszej jakości dźwięku i większej mocy połączonej z porównywalną łatwością transportu, polecamy zestawy składające się z dwóch kolumn głośnikowych oraz osobnego powermiksera, składanych do postaci łatwej w transporcie skrzynki np. American Audio PPA 210, Behringer Epa, JBL Eon, Yamaha Stagepass, Samson Expedition, Soundsation Blueport, Fender Passport Even 375W, Fender Passport Venue 600W, czy mniejszy Coference 175W- doskonały do nagłośnienia podczas konferencji.

  Oprócz takich “walizkowych zestawów nagłośnieniowych”, w tej kategorii znajdą Państwo bogaty zestawów kolumnowych, w tym zestawów z głośnikami wysoko-tonowymi na stojakach zapewniających ich optymalne umieszczenie dla jak najlepszej jakości brzmienia wysokich tonów.

  Ciekawostka
  W naszym sklepie znajdą Państwo 11 dwukolumnowych zestawów mobilnych, 5 jednoczęściowych w formie walizki z akumulatorem, 19 zestawów kolumn, a oprócz tego zestawy statywów, maskownic i innych akcesoriów do kolumn.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl