Zestawy nagłośnieniowe

Sortowanie

Cena

od
do


Liczba na stronie:

Polecane instrumenty muzyczne i sprzęt muzyczny

Najczęściej kupowane produkty w grupie Zestawy nagłośnieniowe

Wybrani producenci w grupie Zestawy nagłośnieniowe

 • FBT

  Od 1963 roku FBT projektuje i produkuje wysoce profesjonalne produkty audio w celu poprawy jakości dźwięku, dzięki czemu jest czysty, harmonijny i melodyjny, dzięki czemu muzyka uderza w serca i dusze słuchaczy. FBT jest obecnie wiodącą branżą na (...)


 • JBL

  JBL to amerykańska firma należąca do koncernu Harman International. Została założona w 1946 roku i początkowo produkowała głośniki oraz związaną z tym elektronikę. Obecnie firma zajmuje się projektowaniem oraz produkcją sprzętu audio na światową (...)


 • LD Systems

  Każdy użytkownik urządzeń marki LD Systems® doświadcza wolności, jaką daje realizowanie pomysłów dźwiękowych według własnych wyobrażeń. Dlatego mówimy: „LD Systems – free your sound“. Liczne serie produktów nagłośnieniowych (...)


 • Novox

  Novox jest producentem wysokiej klasy sprzętu audio. Od ponad 10 lat marka cieszy się popularnością wielu firm, osób prywatnych, artystów i wykonawców i sal koncertowych na całym świecie. Novox prezentuje unikatowe i niezawodne linie urządzeń o (...)


  Zestawy nagłośnieniowe w naszym sklepie muzycznym

  Zestawy nagłośnieniowe wyposażone we wszystko, co potrzebne by wypełnić muzyką dowolną przestrzeń. Stacjonarne i mobilne zestawy nagłośnieniowe, statywy kolumnowe z kablami i torbami transportowymi, pozwalające na prawidłowe rozmieszczenie głośników oraz ew. ochronę ich przed wilgotnym podłożem, to sprzęt pozwalający na łatwe i szybkie nagłośnienie sal i plenerów, doskonałe dla podróżujących muzyków, zespołów, oraz restauratorów i właścicieli pubów czy kawiarni.

  Stacjonarne zestawy nagłośnieniowe, takie jak Apart Lounge, to dopasowane do siebie zestaw głośników i wzmacniacz pozwalające nagłośnić, dobrej jakości dźwiękiem lokale gastronomiczne, sklepy itp. lokale. Ponieważ wszystkie elementy takiego zestawu są uprzednio skonfigurowane przez producenta, użytkownik jest uwolniony od walki ze sprzętem i nie musi martwić się, o jakość dźwięku ani przesterowania przy dużych głośnościach.

  Mobilne zestawy nagłośnieniowe, składają się z powermiksera, oraz zestawu kolumn głośnikowych, zamkniętych w wytrzymałych obudowach. Zastosowanie powermiksera pozwala ograniczyć ilość użytych kabli do minimum, czyniąc zestaw łatwym w transporcie i umożliwiając szybkie oraz bezproblemowe użycie.

  Zestawy mobilne mogą przybrać postać poręcznej walizki na kółkach, w której kolumna głośnikowa i powermikser zostały zintegrowane. Tego typu urządzenia są niedrogie, bardzo poręczne, a wbudowane akumulatory pozwalają na użytkowanie bez dostępu do sieci. Doskonałym przykładem tego typu urządzeń jest Gatt Audio Monty 8, LD System Road Jack 8 i 10, czy Joyo JPA-862.

  Wartym wzmianki urządzeniem jest Fender Passport Mini- wzmacniacz formie niewielkiej walizki, idealny do nagłośnienia ulicznych występów.

  Poszukującym lepszej jakości dźwięku i większej mocy połączonej z porównywalną łatwością transportu, polecamy zestawy składające się z dwóch kolumn głośnikowych oraz osobnego powermiksera, składanych do postaci łatwej w transporcie skrzynki np. American Audio PPA 210, Behringer Epa, JBL Eon, Yamaha Stagepass, Samson Expedition, Soundsation Blueport, Fender Passport Even 375W, Fender Passport Venue 600W, czy mniejszy Coference 175W- doskonały do nagłośnienia podczas konferencji.

  Oprócz takich “walizkowych zestawów nagłośnieniowych”, w tej kategorii znajdą Państwo bogaty zestawów kolumnowych, w tym zestawów z głośnikami wysoko-tonowymi na stojakach zapewniających ich optymalne umieszczenie dla jak najlepszej jakości brzmienia wysokich tonów.

  Ciekawostka
  W naszym sklepie znajdą Państwo 11 dwukolumnowych zestawów mobilnych, 5 jednoczęściowych w formie walizki z akumulatorem, 19 zestawów kolumn, a oprócz tego zestawy statywów, maskownic i innych akcesoriów do kolumn.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl