Alpine PartyPlug zatyczki do uszu (para)

Alpine PartyPlug zatyczki do uszu (para)
  • Alpine PartyPlug zatyczki do uszu (para)
Producent:Alpine
Id towaru / Kod:146457 / ALPINE-PP
Stan magazynu: Towar dostępny
65 para na magazynie
Inne oznaczenia produktu:Alpine PartyPlug ear plugs (pair), Alpine PP, PP
Opiekun produktu:
Kup towar w sklepie stacjonarnym!
Przyjedź do naszego nowego sklepu, znajdziesz w nim pomocny i przyjazny personel, który doskonale zna asortyment.

Muzyczny.pl
ul. Muzyczna 1
55-330 Błonie k. Wrocławia, gm. Miękinia


Sklep muzyczny czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-17 i w soboty w godz. 10-16.

gps 51.158576, 16.739311
(+51° 9' 30.87", +16° 44' 21.52")
https://maps.google.com.

Alpine PartyPlug

Noc w klubie, koncert czy festiwal jest niewątpliwie przyjemnością. Jednak piszczenie lub szum w uszach przez następnych kilka dni to nie tylko dyskomfort, ale też realne zagrożenie dla słuchu. Poziom hałasu na tego typu wydarzeniach bardzo często przekracza 100 dB i może powodować trwałe uszkodzenia słuchu. Firma Alpine, przygotowała zatyczki PartyPlug, które są idealnym rozwiązaniem dla bywalców klubów, a także miłośników koncertów i festiwali. Dodatkowo w nowe edycji zatyczek PartyPlug dołączono bardzo poręczny mini box do zatyczek.

Zatyczki do uszu PartyPlug firmy Alpine Hearing Protection chronią słuch przed zbyt dużym hałasem. Jednocześnie specjalnie zaprojektowany filtr akustyczny zapewnia czysty odbiór muzyki oraz innych otaczających dźwięków takich jak mowa. Zatyczki PartyPlug pozwalają cieszyć się muzyką, jednocześnie zmniejszają ryzyko pisku i szumu w uszach, bólu głowy oraz uczucie zmęczenia. Zatyczki nie wystają poza linię ucha, ponadto są w kolorze transparentnym, dlatego są praktycznie niezauważalne.

Co wyróżnia te zatyczki od innych dostępnych na rynku? Stopery do uszu PartyPlug Alpine nie powodują nieprzyjemnego nacisku na kanał słuchowy. Wykonane są z niezwykle miękkiego, termoplastycznego materiału. Wykorzystuje on ciepło ciała i w przeciągu kilku minut idealnie dopasowuje się do kształtu kanału słuchowego.

Ponadto wkładki przeciwhałasowe PartyPlug posiadają otwarty filtr akustyczny, który niweluje uczucie izolacji i pozwala uchu oddychać. Nawet po wielogodzinnym używaniu tych zatyczek, nie występuje nieprzyjemne "klejenie" w kanale słuchowym i nie ma ryzyka nadmiernego wytwarzania woskowiny.

Opinie o produkcie Alpine PartyPlug zatyczki do uszu (para)

Tomek

Baaaardzo polecam na imprezy. Zagłuszają przede wszystkim wysokie tony i trzeszczenia, nie przeszkadzają w rozmowie w klubie, a wręcz pomagają. Nie wyobrażam sobie już być w klubie bez nich, żałuję tylko że zdecydowałem się na nie tak późno kiedy mój słuch już zdążył się uszkodzić w zauważalnym stopniu

Szymek

Zatyczki ratują uszy na całe życie! Mało kto wie że słuchu nie da się wyleczyć, zoperować, zmiany są nieodwracalne i zostaje tylko aparat zakładać. Kiedy czuć że jest za głośno zatyczki Alpine to nieoceniona ulga, o wiele lepsze niż zwykłe pomarańczowe ″gąbki″ :)

Dodaj opinię o produkcie

Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl