Image Line Toxic Biohazard (FL Studio/VST) instrument wirtualny, wersja elektroniczna

Image Line Toxic Biohazard (FL Studio/VST) instrument wirtualny, wersja elektroniczna
  • Image Line Toxic Biohazard (FL Studio/VST) instrument wirtualny, wersja elektroniczna
Producent:Image Line
Id towaru / Kod:186947 / IL-TOXIC-DIGI
Stan magazynu: Towar niedostępny
Inne oznaczenia produktu:Image Line Toxic Biohazard (FL Studio/VST) instrument wirtualny, wersja elektroniczna, Image Line TOXIC-DIGI, Image Line TOXIC DIGI, Image Line TOXICDIGI, TOXIC-DIGI, TOXIC DIGI, TOXICDIGI
Opiekun produktu:

Uwaga! Cena tego towaru mogła ulec zmianie. Aktualną cenę oraz czas oczekiwania ustalisz z opiekunem produktu.

cena brutto

370 zł

Możesz nas odwiedzić również na żywo!
Przyjedź do naszego nowego sklepu, znajdziesz w nim pomocny i przyjazny personel, który doskonale zna asortyment.

Muzyczny.pl
ul. Muzyczna 1
55-330 Błonie k. Wrocławia, gm. Miękinia


Sklep muzyczny czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-17 i w soboty w godz. 10-16.

gps 51.158576, 16.739311
(+51° 9' 30.87", +16° 44' 21.52")
https://maps.google.com.

Image Line Toxic Biohazard

Image Line Toxic Biohazard

Toxic Biohazard to syntezator czwartej generacji w linii Toxic. Instrument łączy najlepsze cechy trzech poprzednich wersji, zatem to nasza najbardziej toksyczna mikstura jaka kiedykolwiek powstała. Miej się na baczności!

Synteza hybrydowa.

Toxic Biohazard cechuje hybrydowy silnik syntezy, łączący co najlepsze w syntezie subtraktywnej i FM. Dzięki ciepłym filtrom modelowanym na bazie układów analogowych oraz zestawowi wbudowanych efektów koncepcja Toxic pozostaje prosta, przekonująca i oferuje najwyższej jakości dźwięk.

Toxic Biohazard zawiera następujące udoskonalenia...

Zoptymalizowany silnik. Poprawiona jakość dźwięku, uwzględniająca jeszcze bardziej precyzyjne odwzorowanie fal oraz szybsze czasy renderingu
"Fizyczne"obwidnie (wzmacniacza i filtru), modelowane zjawisk występujących w rzeczywistym świecie, takich jak wybrzmiewanie czy rezonans, np. spadającej kropli wody. Następnie, wyliczone obwiednie są renderowane.
Działanie w czasie rzeczywistym, bez żadnej interpolacji, co pozwala uniknąć zniekształceń i umożliwia uzyskanie szybkich, precyzyjnie wyliczonych czasów obwiedni.
Zestaw nowych efektów: phaser, pogłos, ...
Technologia FM

Jeden z “najcieplejszych”, transparentnych silników syntezy częstotliwościowej na świecie zawdzięcza swój dźwięk precyzyjnym przeliczeniom cyfrowego sygnału. Dzięki wysokiej rozdzielczości efektom DSP, generuje dźwięk przy wyjątkowo niskim poziomie szumów: to coś czego większość silników FM nie jest w stanie zaoferować. Brzmienie Toxic Biohazard zostało wykreowane od podstaw, za pośrednictwem naszych unikalnych matematycznych procedur oraz technik modelowania układów analogowych.

Oscylatory

Oscylatory, całkowicie wolne od aliasingu i dobrze dostrojone do większości częstotliwości próbkowania, generują bogate, „tłuste” brzmienie w całym spektrum. Dzięki wysokiej jakości przetwarzaniu anti-aliasingowemu, użytkownicy nie doświadczą szumów szatkowania w wysokich rejestrach, które były plagą syntezatorów FM w przeszłości. Ponadto, oscylatory są przeliczane przy ekstremalnie dużych częstotliwościach, sprowadzając wykorzystanie CPU do minimum. Niskie zapotrzebowanie Toxic na moc obliczeniową zostawia użytkownikowi ogromnie wiele swobody w korzystaniu z zewnętrznych procesorów efektów oraz daje możliwość jednoczesnego korzystania z kilku instancji instrumentu. Oscylatory są także wyposażone w potężne autorskie rozwiązania Maxxa Clastera w zakresie analizy widmowej. To z kolei umożliwia użytkownikowi tworzenie własnych przebiegów fal poprzez prosty proces ładowania plików WAV lub AIFF. Wszystkie te funkcje czynią oscylatory niezwykle wszechstronnymi i pozwalają na wykorzystanie zarówno syntetycznych, jak i

akustycznych przebiegów fal z pokładu Toxic. Każdy oscylator zawiera 32 „klasyczne” przebiegi, które są okazały się niezwykle użyteczne w syntezie FM.

Efekty

Z myślą o wysokiej jakości dźwięku i elastyczności, Toxic Biohazard zaprojektowano tak, by ograniczyć potrzebę stosowania zewnętrznego przetwarzania. Procesory efektów zapewniają użytkownikowi dostęp do wielu różnych rodzajów efektów, od agresywnej poprzez lampową saturację, po ciepło brzmiący stereofoniczny delay, pogłos, flanger oraz phaser.

Dzięki najwyższej jakości emulacji taśmowego echo, bazującej na zmiennej wielkości buforach w miejsce metod zwykle stosowanych w cyfrowych efektach typu delay, nasze linie opóźniające zapewnią Ci „prawdziwe”, ciepłe brzmienie odbić i modulacji. Wreszcie, w torze uwzględniliśmy modelowany analogowy parametryczny korektor do dalszej obróbki dźwięku. EQ zapewnia dobrze zdefiniowane brzmienie – klarowne w górnych, kremowe w środkowych i potężne w niskich pasmach. Moduły efektów Toxic Biohazard rozszerzają paletę możliwych do uzyskania brzmień: od ciemnych, atmosferycznych tekstur, po ostre jak żyletka barwy solowe, które bez trudu przebiją się w każdym miksie.

Filtry

Modelowany filtr quasi-analogowy o zmiennej charakterystyce Maxxa Clastera przypomina barwą pewien znany srebrny wintydżowy moduł… Za pośrednictwem ciepłego rezonującego filtru dolnoprzepustowego, gładkich filtrów pasmowych i kremowych filtrów w trybie górnoprzepustowym, Toxic Biohazard pozwala kontrolować brzmienie w szerokim zakresie. Możliwości samych filtrów rozszerzają opcje modulacji za pośrednictwem dedykowanego generatora obwiedni i oscylatora niskich częstotliwości, a także możliwość skalowania poprzez wartości nutowe i siłę uderzenia (velocity). Wymienione funkcje pozwalają na głębokie kształtowanie barwy, jak również na wprowadzanie niuansów zależnych od dynamiki gry.

Sekwencer

Potężny i zarazem prosty w obsłudze sekwencer oferuje łącznie 64-kroki, ale można także podzielić go na dwa niezależne 32-krokowe moduły, co pozwala na tworzenie sekwencji parafonicznych.

Przy wykorzystaniu naszej własnej technologii Smart Sequencer, możliwe jest rozpoznawanie akordów i automatyczne dostrajanie sekwencji. Sekwencer pozwala także na odtwarzanie dokładnego zapisu sekwencji. W skrócie zagranie jednego akordu może wyzwolić stworzenie całej aranżacji!

Wymagania systemowe

PC:

Windows XP (SP2), Vista, Win7, Win8, Win8.1, Win10 - (32 & 64 Bit)
procesor 2Ghz AMD lub Intel Pentium 3 z pełną obsługą SSE1
512Mb RAM.
30Mb wolnej przestrzeni dyskowej
kata dźwiękowa ze sterownikami DirectSound lub ASIO
program hostujący wtyczki VST2
Mac:

OSX v10.7 (Lion)
Procesor G4 1.5 GHz lub z rodziny Intel Core Duo.
512Mb RAM.
30Mb wolnej przestrzeni dyskowej
Sterowniki CoreAudio
program hostujący wtyczki VST2

Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl